gamerpazar-sell-banner
Kaç Kişi Rust Oynuyor? 2023 İstatikleri
RustOyun HaberleriÖneriler

Kaç Kişi Rust Oynuyor? 2023 İstatikleri

Rust, Facepunch Studios tarafından geliştirilen ve 2013 yılında erken erişime açılan bir hayatta kalma oyunudur. Oyun, oyuncuların açık bir dünyada kaynak toplamalarını, binalar inşa etmelerini, diğer oyuncularla etkileşimde bulunmalarını ve çevresel faktörlerden hayatta kalmalarını sağlar.

Son Yıl İçindeki Rust Oyuncu Sayıları

Son Yıl İçindeki Rust Oyuncu Sayıları

En Yüksek Oyuncu Sayısı Olan Aylar

Son birkaç yılda Rust, artan popülaritesiyle dikkat çekiyor. Oyuncu sayısı, 2021 yılına gelindiğinde rekor seviyelere ulaştı. Geçtiğimiz 5 yılın en yüksek oyuncu sayıları şu şekildedir:

Mayıs 2021 - 249,076

Nisan 2021 - 245,491

Mart 2021 - 244,503

Temmuz 2019 - 74,903

Nisan 2018 - 71,785

Rust, hem birinci şahıs nişancı oyunları hem de hayatta kalma oyunları sevilen özelliklerini bir araya getirir. Bununla birlikte, oyunun zorluğu ve oyuncular arasındaki sert rekabet, oyuncuları oyunun büyüleyici dünyasına geri dönmeye teşvik ediyor.

Rust'ın başarısı, oyunda sunulan çok sayıda farklı oyun moduna ve Facepunch Studios'un oyunu düzenli olarak güncellemesi ve yeni içerikler eklemesi gibi faktörlere bağlanabilir. Ayrıca, oyunun izleyicileri tarafından yayınlanması ve canlı yayınlarının popüler hale gelmesi de Rust'ın popülaritesini artırmıştır.

Sonuç olarak, Rust'ın giderek artan popülaritesi, hayatta kalma oyunları sevenler için mükemmel bir seçenek olabilir. Oyunun zorluklarına ve oyuncular arasındaki rekabete hazır olanlar, Rust'ın büyüleyici ve sürükleyici dünyasında kendilerini kaybedebilirler.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Eren Aktin
Eren AktinKüçüklüğünden beri oyunlarla içli dışlı olan şimdilerdeyse oyunlar hakkında bir şeyler yazmaya çalışan biri.
İlgini çekebilecek diğer içerikler