gamerpazar-sell-banner
PUBG 2 Ne Zaman Çıkacak
PUBGOyun Haberleri

PUBG 2 Ne Zaman Çıkacak

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular PUBG oynamayı çok seviyor. PUBG New State ve Krafton tarafından da yeni bir oyun lansmanını dört gözle bekliyoruz. Şirket, lansman tarihini açıklamakta oldukça çekingen davrandı. PUBG 2'nin çıkış tarihi ile ilgili resmi bir açıklama bulunmamakla birlikte, Krafton CEO'su Kim ChangHan Bloomberg'e yaptığı açıklamada konuyla ilgili konuştu. Bu yılın başlarında, şirketin üç yüzyıl sonra PUBG evrenini temsil edecek oyun meraklıları için bir hayatta kalma korku oyunu olarak PUBG 2 adlı yeni bir battle royale unvanını tanıtacağını belirtmişti.

PUBG 2 Çıkış Tarihi

Orijinal PUBG'nin devamı olan PUBG 2, yakında dünya çapında bir sürüm görecek. PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) hayranları, son derece popüler Battle Royale oyununun devam oyununun yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyor. PUBG 2'nin çıkış tarihi 2022'nin sonları olarak belirlendi.

Krafton CEO'su Kim ChangHan, Ocak 2021'de Bloomberg'e şirketin yeni bir mobil oyun, gelecek yıl PUBG ile bağlantılı bir oyun ve 2022'de bir hayatta kalma korku oyunu yayınlamayı planladığını söyledi.

PUBG 2 Sızıntıları 

Bir Twitter kullanıcısı olan PlayerIGN, çıkış tarihini tweetlerken, tweet şu şekildeydi: "PUBG, bu yıl için PUBGMobile2'nin çıkışını ve 2022'de PC ve konsol için PUBG oyununun çıkışını onaylıyor. Adı: PUBG2. PUBG 2 Mobile Game, PUBG Lite başkanı tarafından şirket içinde oluşturulan bir devam oyunudur” diye tweet attı.

PUBG 2, PUBG'nin devamı olarak görülebilir. PlayerIGN tarafından paylaşılan belgelere göre Krafton Amsterdam, Epic Games'in Unreal Engine S tabanlı "habersiz yeni bir proje" üzerinde çalışmak üzere bir teknik sanat yönetmeni ve teknik animatör tutuyor. 

PlayerIGN'in tweetine göre “YENİ Oyun UE5 PUBG: Yeni bir AAA Unreal Engine 5 oyunu inşa etmek için PUBG Amsterdam'ı işe almak” REKLAMSIZ PROJE. "Birkaç ay önce dahili kaynaklar, PUBG2 projesinden UE5'e yükseltmeyi tartıştı. Ayrıca yakın zamanda Nvidia'ya yapılan bir sızıntıdan da "X1" adında bir Krafton WIP oyunu olduğunu biliyoruz.

Bu tweet o zamandan beri kaldırıldı, ancak internet arşivinde mevcut. Tweet, iş ilanlarını bile gösteriyor. Ayrıca geçmişte bir PUBG lansman devamı hakkında birkaç rapor vardı.

Daha önce, DrasseL adlı bir PUBG profesyonel oyuncusu, PC ve konsol için PUBG 2'den sonra, bu arada PUBG 2 mesajlarını sızdıran Miner ve Leaker PlayerIGN'e yanıt olarak PUBG Data'ya sormuştu. 

PUBG 2 Platform Desteği

Devam filmi hakkında pek bir şey açıklanmadığı için hakkında pek bir şey söyleyemeyiz. Ancak, hem PC hem de konsol için planlanan en son devam oyununun piyasaya sürülmesiyle, bu sefer de aynısını bekleyebiliriz.

 

🔫 PUBG 2 Silahları

Oyuncunun oyun deneyimini geliştirmek için özel bir silah özelleştirme özelliği de eklenebilir.

2017 yılında piyasaya çıkan PUBG ve yakın zamanda piyasaya çıkan PUBG New State, dünya çapında en popüler oyunlar arasında yer alıyor. Bu oyunlar ayrıca son zamanlarda oyunculara daha fazla güvenlik sağlamak için kullanıcılarına bir Battle Royale oyun deneyimi sunmak için çeşitli güncellemelerden geçti ve bu segmenti popülerleştirmekten de sorumlu tutuldu.

Unutulmamalıdır ki Hindistan'da Krafton, hükümetin Çin teknoloji devine karşı ülkedeki tepkisini takiben PUBG Mobile'ın dizginlerini Tencent'ten alarak popüler PUBG oyununun yerine Battlegrounds Mobile India'yı piyasaya sürdü.

PUBG New State'in piyasaya sürülmesinin ardından olası bir PC ve konsol oyunu hakkında resmi bir haber olmamasına rağmen, bu şirketin daha sonra diğer platformlar için duyurmayacağı anlamına gelmiyor. Sızıntıların tam olarak nasıl sonuçlanacağı henüz belli değil ve okuyuculara bu haberi dikkatle okumalarını tavsiye etmeye devam ediyoruz çünkü bunların hiçbiri uzaktan resmi değil. 

PUBG 2 çıkış tarihi hakkında şu ana kadar bildiğimiz tek şey bu. En sevdiğiniz oyun PUBG'nin yeni devamı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu sayfaya bağlı kalın.

Diğer Oyun Haberleri İçin: CS:GO İçin En Kullanışlı Konsol Komutları - CS:GO Başlatma Seçenekleri 2022 - Valorant Bıçak Skinleri ve Fiyatları 2022

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Semih Aslan
Semih AslanSemih, yaklaşık 20 yıldır oyun dünyasını takip ediyor. Favorileri arasında NBA 2K, hikayeli oyunlar ve MMO türündeki oyunlar yer alıyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler