Rainbow Six Siege En Çok Banlanan Operatörler

0kez okundugüncellendi
Rainbow Six Siege En Çok Banlanan Operatörler

En Çok Banlanan Atak Karakterleri:

Rainbow Six Siege Ubisoft'un 7.sezon notlarına göre ve platinyum ve üstündeki derecelerde, en çok banlanan atak karakterinde %88 ile "Thatcher" karşımıza çıkıyor. Bunun nedeni ise EMP bombasının özelliğinin hala çok etkili olması ve taktiksel olarak kullanılarak savunmayı zor duruma düşürmesi öne çıkıyor.

Diğer yüksek yüzdeli banlanan atak karakteri olarak ise karşımıza çıkan %63 banlanma oranı ise "Jackal" olarak karşımıza çıkıyor. Burada da karakterin "scanner" olarak ayak izlerinden rakipleri bulmasından kaynaklı olduğu belirtiliyor.

Bundan sonraki karakterlerdeki banlanma oranları birbirine çok yakın ve ataktakilerin bireysel veya takımca görmek istemediklerine göre bir sıralama olduğu belirtiliyor. Bütün oranları aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.Rainbow Six Siege En Çok Banlanan Operatörler

En Çok Banlanan Savunma Karakterleri:

Yine Ubisoft'un 7.sezon notlarına göre ve platinyum ve üstündeki derecelerde, Ataktaki Thatcher üstünlüğü gibi yüksek bir banlanma oranı olmasa da birinci sırada % 65 ile "Mira" yer alıyor. Özelliğinin gücü biraz azalsa da hala "opak camı" sayesinde atak karakterlerini zorluyor ve birinci sırada yer alıyor.

İkinci sırada ise %51 ile "Valkyrie" atak kameraları ile çom büyük bir avantaj veren bir karakter olmasıyla ikinci olan Valkyrie'nin kameraları artık dışarıda çalışmıyor.

Savunma üçüncü sırada da yüzdesi yüksek bir karakter olarak %34 "Kaid" karşımıza çıkıyor. Elektrik atma özelliği ile hatchleri de kapatabilen bir elektrik karakteri olmasından dolayı üst sırada yer alıyor.

Üç karakterden sonraki karakterleri tekrar alttaki tablodan görebilirsiniz

Rainbow Six Siege En Çok Banlanan Operatörler

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
https://media.graphassets.com/FZRowOiZTmWaHZpb4TtR
Boran Özdabakoğluİçerik VirtüözüOyun Gurmesi
subscribe-banner
Oyun dünyasından haberdar ol hediyeleri kaçırma!
2469 oyuncu katıldı!
İlgini çekebilir