gamerpazar-sell-banner
Rainbow Six Siege Yeni Operatör: Grim
Rainbow Six SiegeFPS OyunlarıOyun Haberleri

Rainbow Six Siege Yeni Operatör: Grim

Biyografi:Charlie Tho “Grim” Keng Boon

Singapur, Jurong'da büyüyen Keng Boon, hayatta kalan babası tarafından öğretilen becerileri vahşi doğada öğreniyor ve uyguluyordu. 18 yaşında Ulusal Hizmete alındı ​​ve Singapur'un seçkin deniz özel kuvvetleri oluşumu olan NDU'ya gönderildi. Frogman Okulu (FMS) için başlıca aday olan Keng Boon'un dayanıklılığı ve odaklanması, FMS eğitimini başarıyla tamamlamasını ve Gümrükleme Dalış Grubuna (CDG) yükselmeyi garanti etti.

Deniz Patlayıcı Mühimmat İmha Biriminin (EOD) bir parçası olarak, Keng Boon karşı önlem platformlarıyla yakın bir şekilde çalıştı. Daha sonra SAF Askeri İstihbarat Enstitüsü'nün Ordu Keşif Okulu'na katıldı ve burada SAF'ın “gözleri ve kulakları” olarak gizli olmak, bilgi almak ve doğru ve zamanında istihbarat raporları sağlamak üzere eğitildi. Keşif ve güvenlik konusundaki becerileri, Keng Boon'u Kali'nin dikkatini potansiyel bir Nighthaven ajanı olarak çekti.

Yetenek

İçinden geçen rakiplerin yerini takip eden bir robot arı sürüsünü serbest bırakır. 3 kere rakibin yerini işaretler ve sonra biter.

Ekipmanlar

Birinicil silah olarak 552 Komando ve SG-CQB pompalı tüfeğe sahiptir.

İkinci silah olarak P229 tabancaya sahiptir.

Ekipman olarak 3 adet breach charge ve 2 adet claymore sahibidir.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Boran Özdabakoğlu
Boran ÖzdabakoğluOyun Gurmesi
İlgini çekebilecek diğer içerikler