gamerpazar-sell-banner
Rainbow Six Siege Yeni Operatörler: Sens ve Azami
Rainbow Six SiegeOyun Haberleriİnceleme

Rainbow Six Siege Yeni Operatörler: Sens ve Azami

Kod adı: Sens olan Néon Ngoma Mutombo

Birbirine kenetlenmiş bir aile biriminde büyüyen Ngoma, çok fazla direnç ile karşılaşmadan hayallerinin peşinden gidebilmişti. Daha küçük iki kardeşi ile birlikte klasik müzik eğitimi alırken, bir yandan da psikoloji ve fizik ile ilgili öğrenebildiği her şeyi öğrendi. Ngoma aynı zamanda babasının garajında mekaniğin temellerini de öğrenerek, daha sonra kariyerinde kullanacağı becerilerini de etkili bir şekilde genişletti.

Taktiksel eğitim ve askeri bilimlerde uzmanlaşmıştır, bir savaş mühendisi olma yolunda devam etmektedir. Akıllı ve yaratıcı olan Ngoma’nın, ele aldığı tüm görevlerde paha biçilemez olduğu kanıtlanmıştır. Düşmanların dikkatini dağıtmak ve düşman savunmalarını yıkmak için yoldaşlarını strateji ve teknolojiler ile destekler. Hedeflerden ödün vermeyerek her iki tarafta da kayıpları en aza indirme ününe sahip olan bu taktiklerdeki uzmanlığı, Ngoma’ya birçok hizmet madalyası kazandırmıştır. En nihayetinde, o zamandan beri emrinde çalıştığı Belçika Özel Kuvvetler Grubunun dikkatini çekmiştir.

Oyun İçi Ekipmanları ve Özelliği

Birincil silah olarak POF-9 piyade tüfeği ve 417 nişancı tüfeğine sahiptir.

İkincil silah olarak SDP 9mm tabanca ve GONNE-6 el tüfeğine sahiptir.

Cihaz olarak ikişer tane hard breach charge ve claymore sahibidir.

Özelliğine gelecek olursak R.O.U. Projektör sistemi olarak türkçeleştirilmiş ve Sens fırlattıktan sonra, bu sistem yerde yuvarlanır ve gittiği yol boyunca bir ekran oluşturacak şekilde küçük projektörler bırakır. Her ne kadar ekranın içinden fiziksel objeler geçebiliyor olsa da oldukça esnektir ve tek seferde birden çok görüş açısını kesebilir.

Kana "Azami" Fujiwara

Kyoto Şehrinde yetiştirilen Azami, ultra modernlik ve geleneksellik arasındaki çizgiyi bulanıklaştırıyor. Ev halkına ait katı kurallar onu köşeye sıkıştırdığından, moda ve fiziksel çatışma aracılığıyla kendini ifade etme yolları buldu. Odağı ve kararlılığı Azami'nin Aikido derecelerinde hızlıca yükselmesini sağladı. Hem bu eğilimi hem de kendini adadığı dil çalışmaları, Metropolitan Polis Akademisi'nde okumak için Tokyo'ya taşındığında ona çok yardımcı oldu.

Motosikletli bir memur olarak çalışırken Jujitsu'da 3. derecesini ve Aikido'da 5. derecesini alarak TMPD'nin Güvenlik Polisi birliğine katılma hakkı kazandı. İlerleyişine devam etmek için gerekli dinginliğe erişemediği için hocası ile arası açıldı. Görevi sırasında birçok şiddetli taşkınlıklardan dolayı uzaklaştırılmasının ardından bir koruma olarak özel sektöre katılmaya karar verdi. Azami, Fukuoka'da yalnızca Masayuki Yahata için çalıştı, ta ki onun ölümü sebebiyle Yumiko "Hibana" Imagawa ile yeniden iletişim kurana dek.

Oyun İçi Ekipmanları ve Özelliği

Birincil silah olarak 9×19VSN makineli tüfeğe ve ACS12 yivsiz tüfeğe sahiptir

İkincil silah olarak sadece D50 tabancaya sahiptir. Ancak başka seçenek olmaması size zayıf bir özellik gibi gelmesin çünkü D50 bir tabancadan fazlasıdır.

Cihaz olarak ikişer tane dikenli tel ve Alan etkili bomba sahibidir.

Özelliği ise Kiba bariyeridir.Kiba Bariyeri, fırlatıldıktan sonra bir yüzeye yapışan, üzerinde değişiklik yapılmış bir kunaidir ve önce yayılan, ardından da katılaşan bir materyal salarak, savunmanızdaki deliklere yama yapmak üzere kurşun geçirmez bir bariyer oluşturur.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Boran Özdabakoğlu
Boran ÖzdabakoğluOyun Gurmesi
İlgini çekebilecek diğer içerikler