gamerpazar-sell-banner
Rust'ı Kaç Kişi Oynuyor (2022 İstatistikleri)
RustFPS OyunlarıOyun Haberleri

Rust'ı Kaç Kişi Oynuyor (2022 İstatistikleri)

Rust'a bağımlı olmak kolaydır - kesinlikle, iyi bir şekilde. Oyun çok iyi! Ve ne kadar çok oynarsanız, o kadar ilginç hale gelir. Becerileriniz yavaş yavaş gelişiyor ve tüm macerayı daha iyi anlamaya başladıkça, pek de bariz olmayan bazı mekanikleri keşfediyor ve aslında topluluğun bir parçası oluyorsunuz.

Evet, Rust çok oyunculu bir oyundur ve bu nedenle sosyal bir deneyimdir . Rust oyuncularının sayısı, özellikle deneyimli hayatta kalanlar için sanal haritalarda eğlence seviyesini belirliyor. Peki, Rust'u kaç kişi oynuyor? DMarket cevabı biliyor!

Ancak Steam istatistiklerine girmeden önce, size çok oyunculu oyunlardaki sosyal deneyimin bir başka önemli yönünü hatırlatalım – diğer oyuncular, becerilerinize ve oyun içi görünümünüze dayanarak sizinle ilgili izlenimler edinirler . Ve buradaki görünüşün, ilk gördükleri şey. Bu yüzden çoğu oyuncu karakterlerine ve silah görünümlerine çok dikkat ediyor.

Rust Aktif Oyuncular

Rust zorlu bir oyundur ( bazıları buna acımasız bile diyebilir ). Vahşi bir sanal ortamda ortaya çıkıyor ve orada hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Diğer oyuncular sizi genellikle faydalı kaynakların kaynağı olarak görür. Birisi hemen saldırır, şu anda sahip olduğunuz her şeyi elde etmeye çalışır. Diğerleri, geliştirmeniz için size zaman vermeyi tercih eder - daha sonra, envanterinizde gerçekten değerli bir şey olduğunda saldırır. Bu PvP öğesi… büyüleyici . Bir oyuncu ilk denemesinde mahvolur ve bu, geri dönme, her şeyi daha iyi hale getirme ve böyle harika bir oyuncuyla uğraşmaya karar veren aptalların intikamını alma arzusu yaratır.

Bu Rust hayatta kalma macerasında daha iyi olma arzusu oldukça güçlü. Oyuncuları oyunda kalmaya motive eder. Ve iç mekanikler, oyun etkileyici derinliğini açarken her yeni girişimi daha da ilginç hale getiriyor.

Bu özellikler, Rust'ın aktif oyuncu tabanının neden istikrarlı ve hatta artıyor olduğunu açıklıyor. Steam istatistikleri, oyunun denemeye değer olduğunu kanıtlıyor . Oyun eğlencenizin türü olup olmadığını öğrenmek için Rust'ı deneyin. Rust'a yeni başlayanlar için kılavuzumuz, ilk adımları atmanıza ve bazı acı hatalardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

Geçen Yıl Rust Oyuncu Sayısı

Rust oyuncu sayisi

Rust'ın Popülaritesinin En Yüksek Ayları

Rust, 2013'ten beri erken erişimde olan PC için Şubat 2018'de piyasaya sürüldü. Oyun, ilk erken erişim ayında 22 571 en yüksek oyuncu ile başladı ve daha sonra ilk uygun sürümün ardından 68 204'e yükseldi. O zamandan beri, durum iyileşmeye devam etti.

İşte oyunun en yüksek oyuncu sayısına ulaştığı son 5 yılın en iyi ayları:

  • Ocak 2021 - 244.394
  • Nisan 2020 - 125.415
  • Temmuz 2019 - 93.595
  • Kasım 2018 - 70.969
  • Şubat 2017 - 68.103

gamerpazar, diğer oyunlar hakkında benzer istatistikler sağlar:

 

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fatih Sal
Fatih Salgamerpazar
İlgini çekebilecek diğer içerikler