gamerpazar-sell-banner
Son Dönemin En Pahalı CS:GO Skinleri
CS:GO

Son Dönemin En Pahalı CS:GO Skinleri

Özelleştirmenin her zaman CS:GO deneyiminin büyük bir parçası olması amaçlanmıştı ve yıllar geçtikçe bu; çıkartmalar, karakterler ve en önemlisi silah kaplamaları ve eldivenler gibi çok çeşitli özellikler aracılığıyla ön plana çıktı.

Bugün oyuncuların gösteriş yapması ve kendilerini ifade etmesi için çok sayıda ürün var, ancak bazı dış görünüm parçaları diğerlerinden daha nadir ve bu nedenle oldukça pahalı olabiliyor. Öyle ki, birçok oyuncu dış görünümü bir yatırım biçiminden sayıyor. Bazılarının ne kadar değerli olabileceğini anlamak için, en pahalı CS:GO skinlerinden bazılarına göz atalım.

CS:GO Skinleri Neden Bu Kadar Pahalı?

CS:GO skin fiyatları birkaç sentten onlarca, yüzlerce ve hatta binlerce dolara kadar değişebiliyor. O zaman doğal olarak şu soru ortaya çıkıyor: Tek bir CS:GO skinini bu kadar paraya değer kılan nedir? Sorunun cevabı biraz karmaşık. Skin fiyatlarını etkileyen birkaç kriterin bir listesini sağladık:

  • Nadirlik
  • Model
  • Kondisyon
  • Çıkartmalar 
  • StatTrak™
  • Hatıralık

En Pahalı CS:GO Skinleri

Dikkate alınması gereken pek çok şey ve piyasada pek çok skin varken, en pahalılarını bulmaya çalışmak bunaltıcı olabilir. Neyse ki, işleri kolaylaştırmak için elimizden gelen her şeyi yaptık. Daha fazla uzatmadan, piyasadaki en pahalı CS:GO skinlerinden bazılarına göz atalım.

1. AK-47 | Fire Serpent — $400 – $10,000

AK-47

Başlangıç ​​olarak elimizde AK-47 var. Oyuna Eylül 2013'te eklenen Fire Serpent skini. Skin, Operation Bravo güncellemesinin bir parçasıydı ve bu nedenle, Operation Bravo Case açılarak elde edilebilir.

2. AWP | Gungnir — $4,000 – $12,000

AWP

Bu keskin nişancı tüfeği, Norse Koleksiyonunun bir parçası olarak Kasım 2019'da oyuna giriş yaptı. Oyuna Shattered Web Operasyonu güncellemesi sırasında eklendi.

3. Talon Knife | Crimson Web — $400 – $5,000

Talon Knife

Listedeki ilk bıçak kaplamamız, Talon için Kızıl Ağ görünümüdür. Bu görünüm oyuna Ağustos 2018'de eklendi ve Danger Zone veya Horizon Case açılarak elde edilebilir. Bıçak, üzerine boyanmış örümcek ağı desenli kırmızı bir taban kaplamasına sahip.

4. M9 Bayonet | Crimson Web — $600 – $11,000

M9 Bayonet

Crimson Web dış görünümleri demişken M9 Bayonet | Kızıl ağ. Bu bıçak CS:GO'ya 2013'te Arms Deal güncellemesiyle tanıtıldı ve tıpkı önceki bıçakta olduğu gibi kırmızı zemin üzerine boyanmış siyah örümcek ağı desenine sahip. Bıçak, 11 farklı kasadan elde edilebilir ve birden çok faktöre bağlı olarak değer açısından geniş bir aralıkta değişebilir.

5. Butterfly Knife | Lore — $1,000 – $15,000

Butterfly Knife

Butterfly Knife, bu listedeki en yeni skinlerden biridir ve oyuna Operation Riptide güncellemesinin bir parçası olarak Eylül 2021'de eklenmiştir. Kendinizi şanslı hissediyorsanız, Operation Riptide ya da Dreams & Nightmares Case’lerini açarak elde etmeyi deneyebilirsiniz.

6. AK-47 | Wild Lotus — $2,400 – $10,000

AK-47

AK-47 | Wild Lotus skini, CS:GO'ya nispeten yeni bir eklentidir ve oyuna Shattered Web Operasyonu güncellemesinin bir parçası olarak Kasım 2019'da eklenmiştir. Cilt, yan tarafında sarmaşıklar ve çeşitli renklerde daha küçük çiçeklerle çevrili büyük bir turuncu nilüfer çiçeği ile yeşil sprey boyalı bir tabana sahiptir.

7. M4A4 | Howl — $3,200 – $30,000

M4A4

Muhtemelen bu listedeki en tartışmalı ve pahalı skin. Oyuna 2014 yılında tanıtıldı ve siyah bir taban üzerinde kırmızı bir desen ve yan tarafına hırlayan bir kurt resmi çizildi. Telif hakkı sorunları nedeniyle, oyundan kaldırıldı ancak zaten sahip olan oyuncuların kullanım hakkı kısıtlanmadı. Bu, skini son derece aranan bir konuma getirdi ve haliyle fiyatına da yansıdı.

8. Karambit | Case Hardened — $620 – $1,200,000

Karambit

Bu cilt oyuna 2013 yılında Arms Deal güncellemesiyle tanıtıldı ve açıklamaya göre, kasası aşırı yüksek sıcaklıklarda odun ve odun kömürü uygulanarak sertleştirildi. En pahalı versiyonu Blue Gem olarak bilinen versiyondur. Blue Gem, bıçağının tamamında mavi bir renk tonuna sahiptir ve o kadar nadirdir ki, değeri bir milyon dolardan fazla olabilir.

9. Sport Gloves | Pandora’s Box — $1,199 – $20,000

Sport Gloves

Bu mor ve siyah sentetik eldivenler ilk kez Kasım 2016'da ortaya çıktı ve piyasadaki en pahalı eldiven skinlerinden biri. Pandora’s Box veya Operation Hyda Case’ten elde edilebilir ve birkaç faktöre bağlı olarak fiyatı 20.000 $'a kadar çıkabilir.

10. AK-47 | Case Hardened — $110 – $150,000

AK-47

Bu tüfek, CS:GO Silah Kutusu açılarak elde edilebilir ve yukarıda bahsettiğimiz Karambit ile aynı renk düzenine sahiptir. Oyuna 2013 yılında eklendi ve desenine bağlı olarak fiyatı büyük ölçüde değişebilir. Skinin #661 veya "Scar Pattern" olarak bilinen en pahalı versiyonunun değeri 150.000 dolardan fazla olabilir.

11. Specialist Gloves | Crimson Kimono — $650 – $7,000

Specialist Gloves

Crimson Kimono, Kasım 2016'daki Arms Deal güncellemesinde oyuna eklendi. Bu güzel siyah eldiven çifti, kırmızı elmas desenlerle vurgulanmıştır ve hem Eldiven hem de Operation Hydra Case’te saklanabilir.

12. M4A1-S | Welcome to the Jungle — $519 – $4,000

 M4A1-S

En sevilen CS:GO skinlerinden biri. Skin, Operation Broken Fang güncellemesiyle birlikte Aralık 2020'de oyuna eklendi ve yaklaşık 1.000 $'a satılıyor. Ancak, iyi durumda olan bir Souvenir versiyonu önemli ölçüde daha fazlasına mal olabilir.

13. AWP | Dragon Lore — $3,300 – $100,000

 AWP

Temmuz 2014'te Operation Breakout güncellemesiyle oyuna eklenen ikonik bir CS:GO görünümü. Bu skinin yan tarafında ateş püskürten bir ejderha resmi vardır ve Cobblestone Collection'ın bir parçasıdır. Dragon Lore görünümü o kadar nadirdir ki fiyatını belirlemek oldukça zordur, ancak mükemmel durumdaki Souvenir sürümü 100.000 dolardan fazlasına satılabilir.

Satın alabileceğiniz en pahalı CS:GO skinlerinden bazılarıyla ilgili yazımızı tamamladık. Bu listedeki skinlerin her birinin hem envanterinize hem de oyun içi karakterinize epey hava katacağına hiç şüphe yok. Daha ilginç ve heyecan verici CS:GO içerikleri için gamerpazar'ı takipte kalın.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Talya Tüzün
Talya TüzünOyun hayatına klasik Tomb Raider serisi ile başladı. Büyük bir Red Dead Redemption hayranı. Hikaye akışı kuvvetli RPG oyunlarını seviyor. FPS'ten hiç hazzetmiyor. Bol bol yazıyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler