gamerpazar-sell-banner
Team Fortress 2 Kaç Kişi Oyunyor?
Team Fortress 2Oyun HaberleriFPS Oyunları

Team Fortress 2 Kaç Kişi Oyunyor?

"Eski ama altın" ifadesi - Team Fortress 2 hakkında yazılmış olabilirdi. Bu çok oyunculu birinci şahıs nişancı, Valve tarafından 2007'de piyasaya sürüldü ve yıllar boyunca artan bir popülariteye sahipti. Dünya çapında binlerce oyuncu her gün dosyaları yakalar veya tepenin kralının kim olduğuna karar verir.

Her yıl piyasaya sürülen yeni özelliklerle oyuncular bu karikatür çizim oyununda dostane ve rekabetçi bir atmosfer yaratmaya devam ediyor. TF2'yi hiç oynamadıysanız, birçok eğlenceli fırsat ve duygu için oynayacağınız için denemelisiniz.

Yeni öğeler satın almak, kişiliğinizi göstermenin ve en sevdiğiniz karakterleri kişiselleştirmenin mükemmel bir yoludur. Ancak, kimse sizi göremezse, tüm öğeler işe yaramaz. Bu yazıda Team Fortress 2 oyuncularının gerçek sayılarına bakıyoruz ve sizi izleyicilerle iletişim halinde tutuyoruz.

TF2'de Kaç Aktif Oyuncu Var?

Steam ve Steamcharts'a göre, son 12 aydaki TF2 aktif oyuncu sayısı:

Team Fortress 2 Kaç Kişi Oynuyor

TF2'nin birçok oyun modu olmasına rağmen, sadece sekiz oyun sınıfı var. Nerede olursanız olun, her birinin benzersiz bir stratejisi ve birçok özelliği vardır.

Oyuncu Sayısının En Fazla Olduğu Aylar

Team Fortress 2, Valve'in diğer oyunları kadar ünlü olmayabilir, ancak sadık hayranları olmasını engellemiyor. Yine de, TF2'nin sabit sayıda oyuncusu ve hayranı var. Geliştiriciler, yeni güncellemeler ve etkinlikler üzerinde çalışmaya devam ediyor ve belki de şaşırtıcı olmayan bir şekilde, ortalama izleyici kitlesi küresel karantina yoluyla önemli ölçüde arttı. 2020'nin son ayları, 100.000'den fazla pik oyuncuyu işledikleri için Valve'in sunucularını birkaç kez şaşırttı .

Yine de, son birkaç aydan bağımsız olarak, TF2 sadece 2020'de değil, başka zirvelere de ulaştı. İşte TF2'de en yüksek izleyici kitlesine sahip son 5 yılın en iyi ayları:

  • Haziran 2021 - 150 037
  • Aralık 2020 - 146 887
  • Aralık 2019 - 103 481
  • Aralık 2018 - 116 141
  • Ekim 2017 - 97 248

gamerpazar, diğer oyunlar hakkında benzer istatistikler sağlar:

 

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fatih Sal
Fatih Salgamerpazar
İlgini çekebilecek diğer içerikler