gamerpazar-sell-banner
TF2'de Asker Nasıl Oynanır?
Team Fortress 2FPS OyunlarıOyun Haberleri

TF2'de Asker Nasıl Oynanır?

Team Fortress 2, çok çeşitli sürükleyici karakterlerle oyuncuları etkileyebilir. Eşsiz ve heyecan verici bir karakterle oynamaya başlamak istiyorsanız Soldier'ı seçmelisiniz. TF2'ye yeni başlayanların çoğu Soldier'ı seçiyor çünkü en ilginç olanı bu gibi görünüyor. Doğru, bu karakter TF2'deki en popüler karakterlerden biri çünkü taktikleri kolay anlaşılır ve güçlü. Birçok Team Fortress 2 sever sıklıkla bize Soldier TF2'yi nasıl doğru oynayacağımızı ve takıma nasıl yardımcı olacağımızı soruyor. Bugünkü yazımızda, birçok oyun sever ve yeni başlayan için yardımcı olacak en iyi TF2 Soldier ipuçlarını topladık.

Neden Asker Olarak Oynamaya Değer?

Soldier, güçlü Roketatar için yüksek sesle sözler yerine büyük mermiler çıkaracak belirgin bir saldıran sınıftır. TF2'ye yeni başlayanlar genellikle Soldier'ı seçer çünkü bu sınıf hem güçlü hem de anlaşılması kolaydır.

Yukarıda da söylediğimiz gibi, Soldier'ın birincil silahı Roketatar'dır. Bu silah yolda herkesi ve her şeyi yok etme yeteneğine sahiptir. Aslında bu, yeni başlayan birinin düşündüğü kadar basit bir cihaz değildir. Dikkatli kullanım ve strateji gerektirir. Roketatar dört rokete kadar tutabilir. Standart silah hasarı 90 puandır, ancak çoğu zaman düşüş nedeniyle daha azdır.

TF2'de Asker Nasıl Oynanır?

Mantıksal olarak, hasar sizinle hedef arasındaki mesafeye bağlıdır. Roketler yerçekimine tabi değildir. Roketatar'a ek olarak, kullanıcı deneyiminizi çeşitlendirmek için Black Box veya Buff Banner gibi diğer güçlü TF2 Soldier silahlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Neden en ucuz TF2 dış görünümlerine daha yakından bakmıyorsunuz ve sizin için en çekici olanı seçmiyorsunuz!

Dahası, bir Asker füze geri tepme ile Roket Atlama yapabilir. Oyuncu az miktarda sağlık kaybeder, ancak uzun mesafeler hareket edebilir. Sağlık puanlarını kaybetmemek için Gunboats kullanmanız gerekiyor. Bu arada, Team Fortress 2 deneyiminizi çeşitlendirmek istiyorsanız, TF2 kaplamaları satın alabilir ve en iyi Soldier oyuncusu olabilirsiniz!

Team Fortress 2'yi doğru oynamayı öğrenmeli ve bu oyuna çabuk alışmalısınız. Bu konuda daha fazla bilgi edinmek için yeni başlayanlar için TF2 kılavuzumuzu okuyun !

En İyi TF2 Asker İpuçları

Yeni başlayanların Soldier olarak daha gelişmiş olmalarına yardımcı olmak için TF2 deneyiminizi daha iyi hale getirmek için en iyi TF2 Soldier ipuçlarını topladık. Talimatlarımızı takip edin ve gelmiş geçmiş en iyi Soldier oyuncusu olun!

Rakibinizin Bacaklarını Vurun

Düşmanları ayaklarından vurmak en etkilidir. İlk olarak, vurmayı ve daha fazla hasar vermeyi kolaylaştıracak. İkincisi, birkaç kişiyi vurma şansınız var. Sonuçta, doğrudan ona ateş ederseniz, düşman roketi kolayca atlatabilir. Ancak rakibinizi bu şekilde vurursanız, onu fırlatmanız mümkün olacaktır.

İzciyi Öldürmek için Av Tüfeği Kullanın

Scout çok hızlı bir karakterdir ve roketlerden kolayca kaçabilir. Ayrıca bu karakterin Soldier'ı öldürmek için 2-3 vuruşa ihtiyacı var. Scout'u yenmek için Av Tüfeği kullanmak en uygunudur. Flare Gun'ı da kullanabilirsiniz, ancak bir sonraki saniye Scout'un nerede olduğuna dikkat etmelisiniz.

Düşmanları Vur ve Onları Vur

Ayağına roket atarak düşmanı havaya kaldırabilirsin. Bu anda düşman atlarsa, daha da yükseğe uçacaktır. O zaman düşmanı vurmak ve ona en büyük hasarı vermek en kolayı olacaktır. Ancak roket uçuşunun zaman aldığını unutmayın.

Daima Diğer Oyuncuların Üstünde Kalın

TF2'de Asker Nasıl Oynanır?

Her zaman evin çatılarında veya diğer yüksek nesnelerde olmaya çalışın çünkü Roketatar ile rakiplerinizi öldürmek sizin için daha kolay olacaktır. Aynı zamanda, rakiplerinizin size zarar vermesi daha zor olacaktır, çünkü kolayca kaçabilir veya kaçabilirsiniz.

Gunboats kullanın

Gunboats giymeyi seçerseniz, her zaman hareket halinde olmaya çalışın. Zor ol ki kimse sana vuramasın. Bu, Soldier için çok iyi bir aksesuar çünkü çok fazla can kaybetmeden hızlı hareket edebilir ve başkalarını kovalayabilirsiniz. Düşman Medic'leri veya Sniper'ları takip edebilirsiniz.

Umarız TF2 Soldier rehberimiz sizin için ilginç ve faydalı olmuştur. Performansınızı artırmak için aşağıdaki ipuçlarını kullanın ve başarılı ve kolay oyunun tadını çıkarın.

Soldier için farklı silah türleri denemek, oyun deneyiminizi daha çeşitli hale getirebilir ve becerilerinizi geliştirebilir. 

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fatih Sal
Fatih Salgamerpazar
İlgini çekebilecek diğer içerikler