CS:GOValve

Tüm CS:GO Harita Yerleri İsimleri

tarihinde güncellendi
Tüm CS:GO Harita Yerleri İsimleri

Tüm CS:GO Açıklamaları

CS:GO Callouts, sanal konumlardaki çeşitli yerlere atıfta bulunan özel kelimelerdir. Onları basitçe tanıyarak ilerlemenizi önemli ölçüde artırabileceksiniz (ve muhtemelen daha iyi CS:GO dereceleri elde edeceksiniz. Takım arkadaşlarınıza nerede olduğunuzu veya rakiplerle nerede tanıştığınızı söylersiniz ve onlar da sizi anlarlar. Benzer bilgileri verirler ve siz de anlarsınız). onlara.

Counter-Strike: Global Offensive takım tabanlı bir oyundur, bu çok açık. Burada tek başına başarılı olamazsın - botlarla oynarken bile o botların desteğine ihtiyacın var. İnsanlarla oynarken, pozisyonunuzu tanımlamak, rakiplerin hareketlerine hızlı tepki vermek ve mümkün olan en iyi taktikleri bulmak için aktif olarak iletişim kurmalısınız. Bu iletişim için yıldırım hızıyla anlaşılabilen kısa kelimeler kullanmak kesinlikle daha iyidir.

CS:GO belirtme çizgileri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve nasıl göründüğüne bakmak istiyorsanız şu bağlantıları izleyin:

CSGO Açıklamalarını öğrenmek, CS:GO haritalarını öğrenmekle aynı önemli süreçtir . Oyunda herhangi bir iyi sonuca ulaşmak istiyorsanız, zamanınızı ve enerjinizi bu terimleri hatırlamaya harcayın. Acele etmeyin, sabırlı olun - bir harita seçin (en sevdiğiniz) ve Açıklamaları da dahil olmak üzere ezbere öğrenin. Ardından, bilginizi genişletmek ve tüm CS:GO haritalarındaki deneyiminizi güçlendirmek için daha da ilerleyin.

Önce CS:GO Harita Havuzunu öğrenmek daha iyi olur. Görsel olarak anlamak için bu konumlarda oynayın. Ardından, Callouts'taki bu DMarket rehberine göz atın ve her şeyi daha iyi ezberlemek için tekrar oynayın. Pratik mükemmelleştirir .

CS:GO Açıklamaları, takım arkadaşlarınızla iletişim kurmanıza yardımcı olur - ancak yalnızca ortak uygulama, ekibinizi iyi bir hale getirir . CS:GO Harita Açıklamalarının bir başka yararlı kullanımı, profesyonel espor yarışmalarını daha iyi anlama imkanıdır. Yorumcuları dinlerseniz, bir maçtaki mevcut durumu çok iyi bilirsiniz.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
https://media.graphassets.com/C0LXzLhNRrKAWoMKnTZB
Fatih SalContent Writergamerpazar
subscribe-banner
Oyun dünyasından haberdar ol hediyeleri kaçırma!
2469 oyuncu katıldı!
İlgini çekebilir
https://media.graphassets.com/Ui9tUbQ9Q1KmDRTHI3T6

CS:GO Başlatma Seçenekleri 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/wRVmfVorQkeKuCpHP0Sg

CS:GO İçin En Kullanışlı Konsol Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/6VAoaRZXT7ih9eklrVeg

CS:GO İçin En İyi Fare 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/AeVkDZCoR6dV67NptUMh

CS:GO'yu Kaç Kişi Oynuyor? (2022 İstatistikleri)

Devamını oku