gamerpazar-sell-banner
Valorant Battle Pass Fiyatı
ValorantOyun HaberleriFPS Oyunları

Valorant Battle Pass Fiyatı

Peki Valorant Savaş Bileti ne kadar ve kaç VP?

Valorant bir süredir piyasada ve Riot Games'in taktiksel nişancı oyunu, popülerlik ve içerik açısından herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyor. Takım tabanlı nişancı oyununu oynamak ücretsizdir, ancak özel oyuncular için silah kozmetikleri ve Savaş Bileti üzerinde yapılacak çok sayıda oyun içi işlem vardır.

Bu kılavuzda, Battle Pass'ın ne kadara mal olduğunu açıklıyoruz.

Valorant Battle Pass kaç para?

Valorant, Bölümlerden oluşur ve daha sonra Elçilerden oluşur. Her Bölüm, 50 Aşamadan oluşan ve yaklaşık 70 gün süren, verme veya alma gibi yeni bir Savaş Biletine sahiptir.

Belirli bir eylem için Savaş Biletine erişim kazanmak için, kilidini açmak için oyunda 1000 Valorant Puanı harcamanız gerekir. Bu noktadan itibaren, DP kazanmak ve Savaş Bileti'nde bir sonraki Aşamanın kilidini açmak için kartlar, unvanlar, silah görünümleri ve arkadaşlar gibi yeni öğelerin kilidini açacaksınız.

Üzerinde bulunduğunuz belirli eylem sona erdiğinde, özellikle Valorant'ın oyuncular için bir pazarı olmadığı göz önüne alındığında, o geçişten herhangi bir ödül kazanma fırsatını bir daha kaybedersiniz.

Battle Pass'ın buna değip değmeyeceğine gelince, oyunu çok oynuyorsanız ve bol miktarda DP kazanıyorsanız, şüphesiz çabalarınız için kozmetik açıdan iyi şeyler kazanmak istiyorsanız. Burada Battle Pass'ın nakit para harcamaya değip değmeyeceği hakkında daha derinlemesine konuşuyoruz.

Tüm ödüller yalnızca kozmetik olduğundan ve geçiş yoluyla yeni Temsilcilerin kilidini açamayacağınız için Savaş Biletinin size herhangi bir rakip üzerinde bir avantaj sağlamadığını belirtmekte fayda var. Yeni Temsilcilerin kilidini nasıl açacağınızı öğrenmek istiyorsanız burayı kontrol edin.

Yani, işte buradasın. 1000 Valorant Puanı (veya yaklaşık 100 TL) ve Savaş Bileti tamamen sizin. Ardından, XP'nin tüm ödüllerini toplaması için öğütmeniz yeterli! Buna yardımcı olmak için, Valorant'ta ve Valorant gibi başka oyunlarda nasıl daha iyi olabileceğinizi kontrol edin, eğer bir hız değişikliği istiyorsanız.

Diğer Oyun Haberleri İçin: CS:GO İçin En Kullanışlı Konsol Komutları - CS:GO Başlatma Seçenekleri 2022 - Valorant Bıçak Skinleri ve Fiyatları 2022

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Semih Aslan
Semih AslanSemih, yaklaşık 20 yıldır oyun dünyasını takip ediyor. Favorileri arasında NBA 2K, hikayeli oyunlar ve MMO türündeki oyunlar yer alıyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler