gamerpazar-sell-banner
Valorant Bölüm 6 Kısım 3 Yeni Savaş Bileti
ValorantFPS OyunlarıOyun Haberleri

Valorant Bölüm 6 Kısım 3 Yeni Savaş Bileti

Geçtiğimiz günlerde bildiğiniz üzere Valorant'ın yeni kısımı yayınlandı ve bu sebeple yeni bir savaş biletiyle karşı karşıyayız. Bu yazımızda ise size yeni savaş biletini tanıtacağız.

Riot Games, Bölüm 6 Kısım 3 Savaş Bileti'nin piyasaya sürülmesiyle birlikte tüm yeni yaratık temalı tasarımları başlatıyor .Valorant Yapımcısı Mingi Zou'ya göre, oyuncuların kendilerindeki "benzersiz içsel yaratıklara" dokunmalarını istiyorlar. En son BP, Moondash ve Monstrocity skinline'larına odaklanıyor. Yine de, Bölüm 6'nın son Savaş Bileti'nde özellikle dikkat çeken şey, ilginizi çekecek eğlenceli mizah temalı spreylerdir. Yeni savaş bileti içinde yer alan 10 silah uğurluğu, 13 oyuncu kartı, 15 sprey ve 13 silah skini bulunmaktadır.

Mehtap Kurnazı Skinleri

Mehtap Kurnazı Skinleri

Gazap Skinleri

Gazap Skinleri

Gazap Bıçağı

Gazap Bıçağı

Canavarlar Şehri Skinleri

Canavarlar Şehri Skinleri

Oyuncu Kartları

Oyuncu Kartları

Silah Uğurlukları

Silah Uğurlukları

Spreyler

Spreyler

Yeni savaş biletimiz bu kadardı ayrıca her zamanki fiyatında olduğu gibi 1000 Vp olacak fakat bildiğiniz üzere VP'lere zam geleceğinden dolayı bu sefer savaş bileti almak istemeyebilirsiniz ama yine de hala bedava içerikleri sunmaya devam ediyor yeni savaş biletimiz. Şunu da ekleyelim ki yeni bölümümüzde Bind haritası tekrardan derecesiz ve dereceli oyun haritalarına eklenirken IceBox haritasına ise bir süreliğine veda ediyoruz.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Eren Aktin
Eren AktinKüçüklüğünden beri oyunlarla içli dışlı olan şimdilerdeyse oyunlar hakkında bir şeyler yazmaya çalışan biri.
İlgini çekebilecek diğer içerikler