ValorantFPS OyunlarıOyun Haberleri

Valorant Kademe Listesi: 2022'de Oynayacak En İyi Ajanlar

15kez okundugüncellendi
Valorant Kademe Listesi: 2022'de Oynayacak En İyi Ajanlar

Valorant gerçek bir rekabetçi taktik nişancı olarak olgunlaştıkça, metası da oluşuyor. Artık seçebileceğiniz 19 ajan ile sizin ve ekibiniz için doğru karakteri bulmak her zamankinden daha zor. Neyse ki sizin için bu kullanışlı Valorant kademe listesini geliştirmek için gerekli çalışmaları yaptık.

Her büyük Valorant yaması ile güncellenen Valorant seviye listemiz, her bir aracının  genel etkinliği ile birlikte mevcut metayı dikkate alır. Valorant kademelerinde ilerledikçe metanın çok az değiştiğini göreceksiniz, bu nedenle durumlara anında uyum sağlamak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Bu nedenle, hangi ajanı tutmanız gerektiğine veya kime daha fazla zaman ayırmanız gerektiğine karar vermeye çalışıyorsanız, o zaman size yardım etmemize izin verin. Sayıları ezmek ve yüzlerce kez ölmek için sayısız saat harcadık, böylece sen bunları yapmak zorunda değilsin.

Valorant ajanlarını etkinliklerine göre sıralasak da, hiçbirinin kesinlikle oynanamaz olmadığını vurgulamak önemlidir. Riot Games, karakterlerinin yeteneklerini dengelemede harika bir iş çıkardı ve tüm silahların paylaşılmasına yardımcı oldu. Ekonominiz iyi durumda olduğu sürece, seçtiğiniz herhangi bir ajanla oynamanız iyi olur.

VALORANT KADEME LİSTESİ

Aşama

Temsilciler

1. kat

Jett, Sage, Viper, Sova, Chamber, Astra

2. Aşama

Skye, Breach, Killjoy, Reyna, Cypher, Neon

3. Aşama

Omen, Phoenix, Raze, KAY/O

Kademe 4

Yoru, Brimstone

Şimdi Valorant seviye listemizi hazırladık, her bir aracıyı inceleyerek bu sıralamaya nasıl geldiğimizi açıklayacağız.

Valorant En İyi Ajan

1. KADEME

JET

Jett, kadrodaki en hızlı ajan. Omen ve Chamber'ın ışınlanmada sahip olabileceği sürpriz unsurlara sahip olmasa da Jett, hızlı hareketleri ve dikey yetenekleriyle oyuncuları şaşırtabilir. Koreli düellocu havaya komuta eder, böylece kendini yukarı veya ileri fırlatabilir ve pasifi, yere düşmek yerine süzülebileceği anlamına gelir (yer tutmayı hatırlarsanız).

Geçmişteki oyuncular onun gerçekte ne kadar etkili olduğu hakkında tartışmayı severdi, ancak bu yamada bu tartışma çözüldü. Profesyonel ve üst düzey oyuncular, Jett'in bir giriş avcısı olarak yıkıcı olabileceğini kanıtladı tabii ki amacınız doğruysa.

SAGE

Sage, Valorant'ın bir destek karakterine en yakın olduğu şeydir. Bir tur sırasında kendini veya başkalarını iyileştirebilir, bu da herkese oyun alanında biraz daha uzun ömür sağlar. Nihai yeteneği aynı zamanda bir takım arkadaşını diriltmesine de izin verir ve geleneksel olarak onu herhangi bir Valorant kompozisyonunda önemli bir ajan yapar.

Sage, en iyi çevresel yeteneklerden bazılarına sahip olduğu için sadece bir destek değildir. Alanları duvarla kapatabilir ve düşmanlarını şaşırtarak alabilir veya onları vurarak konumlarını kaybetmeye zorlayabilir. Yavaş küreleri, noktaları savunmak veya bilgi toplamak için harika olabilir.

VIPER

Viper, adil miktarda ince ayardan sonra sıralarda yükseldi ve bu da giderek daha fazla çevrimiçi oyun süresi sağladı. Hala büyük ölçüde durumsal olsa da, Valorant haritalarının çoğunda bir siteyi birkaç saniye içinde kendi başına kilitleyebilir .

Başa çıkmak biraz zor olsa da, Viper kesinlikle bir meta ajandır, ancak yeteneklerinin faydalarını gerçekten görmek için etrafında iyi bir ekibe ihtiyacı vardır. Yalnız sıraya girmeyi planlıyorsanız, Viper sizin için olmayabilir tabii ki en iyi kadroları bilmiyorsanız.

SOVA

Sova, takım oyunları için harika bir ajandır. Keşif yetenekleri ve biraz hasar verme yeteneği ile Sova oynamak bir sanattır. Yani onu oynamak istiyorsan, açılarını bilmen gerekecek. Sova'nın keşif okları, bilgi toplamak için harikadır, ancak yalnızca onları nereye koyacağınızı biliyorsanız.

Sova ayrıca keşif için harika olan insansız hava aracına da sahiptir, ancak konumunuzu oldukça hızlı bir şekilde ele verir. Cypher'ın kamerası gibi, rakipleri işaretlemek için bir oku var, ancak kolayca yok edilebilir ve saklanması zor.

Açık ara oyunun en iyi istihbarat toplayıcısı ama bu yeteneklerin en iyi nasıl kullanılacağını öğrenmek zaman alıyor.

CHAMBER

Terzilik tarzı ve saf damla faktörü, 1. Kademe bir ajan yapmaz, ancak tatlı Fransız, tarzını desteklemekten daha fazla maddeye sahiptir.

Dövüşme, seçim yapma ve anında ışınlanma yeteneği sayesinde Chamber, Jett'in oyun stilini sevenler veya Operatörle insanları patlatanlar için harika bir seçim. Chamber aynı zamanda (Q) Headhunter ve (X) Tour de Force sayesinde ekstra kredi tasarrufu sağlarken düşük veya harcamasız turlarda muazzam ateş gücü sağlayan bir eko canavarıdır.

Jett kadar gösterişli olmasa da, Chamber kesinlikle aynı derecede gösterişli.

ASTRA

Astra, çoğunlukla yetenekleri nedeniyle, rekabetçi Valorant'ın değişme şeklini temelden değiştirdi.

Astra düşmanları kendine çekiyor, Nova Nabzı onları sarsıyor ve onun da sis'i var. Ultisi, tüm haritayı sesi kesen ve gelen ateşi engelleyen dev bir duvarla ikiye böler. Bu, Astra'nın tüm ekibinin eylemlerini gizlemesine ve rakipleri şaşırtmasına yardımcı olabilir.

Ancak, Astra'yı doğru bir şekilde elde etmek için, deneyimsiz oyuncuların mücadele edeceği yeteneklerinin bekleme süresini çivilemelisiniz, bu nedenle dereceliye geçmeden önce kesinlikle onunla Derecelendirilmemiş modda biraz zaman geçirin.

Valorant En İyi Ajan

2. KADEME

SKYE

Skye'ın yapısı bilgi toplamak için iyidir, ancak yalnızca bu bilgilere göre hareket edecek bir ekibiniz olduğunda. Skye, Valorant seviye listemizin en altında yer alırdı, ancak güçlendirildiğinden ve Valorant sıralamasında uygulanabilir olduğu kanıtlandığından inanılmaz derecede güçlü hale geldi.

Artık yeteneklerini kullandıktan sonra silahını daha hızlı yeniden donatabildiğine göre, şimşekler üzerinde daha verimli hareket edebiliyor ve bu da onu harika bir başlatıcı yapıyor.

BREACH

Breach muhtemelen oyundaki en karmaşık ajanlardan biridir, bu yüzden onunla oynarken bunu aklınızda bulundurun. Yetenekleri genellikle takım arkadaşlarına zarar verebilir ve yanlış kullanılırsa tartışmalara yol açabilir. Uygun koordinasyon olmadan, Breach'in yeteneklerinin doğrudan bir sonucu olarak gerçekleşebilecek bir sürü şey var.

Bununla birlikte, Breach'in kiti güçlü, yıkıcı araçlarla dolu olduğundan, bu olumsuzlukların telafisi çoğu zaman buna değer.

KAY/O

KAY/O durumsal bir seçim olabilir, ancak oynaması kesinlikle eğlenceli ve doğru durumlarda güçlü. Flaşlar ve bastırma karışımı, KAY/O'ya, özellikle (X) NULL/CMD'yi etkinleştirdiğinde, tek kişilik itmeleri başlatmak için fazlasıyla yeterli araç sağlar.

KILLJOY

Killjoy'un faydası, bir siteye, özellikle de siteye hem saldırırken hem de onu savunurken onu sağlam bir ajan yapar. Mini kulesi, özellikle eko turlarda çok fazla aksamalara neden olabilirken, alarm botu, bir alana giriş noktalarını veya kanatları kapatmak için harika bir araçtır.

Bununla birlikte, en büyük varlığı, düşmanları bir siteden temizlemek için olağanüstü olan (X) Kilitlemesidir ve ekibinize ani dikeni yerleştirmek veya etkisiz hale getirmek için yer açar.

REYNA

Reyna, ilk başta oyunculara biraz sürpriz oldu. Oyuncu tabanı, hangi ajanların ne yaptığını ve en iyi nereye yerleştirildiklerini bilerek bir rutine yerleşmeye başlıyordu ki, bu yeni ajan aniden yeni yeteneklerle geldi. Oyuncular başlangıçta onun oldukça bencil bir oyuncu olduğunu ve takım oyunu söz konusu olduğunda sunacak pek bir şeyi olmadığını anladılar.

Ancak, geliştiriciler kısa süre sonra solo ve profesyonel oyunlarda korkunç bir ajan olduğunu anladıklarında, yere yığıldı. Ancak buna rağmen, oyundaki solo oyuncular için en iyi ajanlardan biri yani düellolar aramanızı sağlar.

CYPHER

Cypher, son yamalarda kameralarında ve tetik tellerinde ineklere maruz kaldı ve o zamandan beri seçme oranı düştü. Ancak yine de oyundaki en iyi istihbarat toplayıcılarından biri olmaya devam ediyor ve yaratıcı Cypher, düşman ekibin başa çıkması için bir kabus olabilir.

NEON

Mücadeleye katılan en son ajan olan Neon, doğru ellerde mutlak bir tehdit olabilir. Ciddi bir hareketliliğe sahip olan Neon'un ayakkabılarının boğuk sesi, genellikle yolda hızlı bir ölümün olduğu anlamına gelir.

Bununla birlikte, Neon siz farkına varmadan bir sitenin arkasına hızla girip dönebilse de, onu tekrar dışarı çıkarmak için devre dışı bırakma araçlarından yoksundur. Bu nedenle, Neon, Reyna veya Jett'in beğenilerinden çok daha riskli bir seçimdir ve düşman aracı tarafından yakalanırsa hızla durabilir.

Kendi faydasına gelince, Neon'un (Q) Röle Cıvatası, belirli durumlarda yıkıcı olabilen güçlü sarsıntı cıvatalarıdır. Bu arada, (C) Fast Lane, giriş için bir yol oluşturmak veya 1v1'leri izole etmek için harika.

Neon oldukça üst düzey bir ajan olmasa da, onun hala güçlü bir seçim olduğunu düşünüyoruz.

Valorant En İyi Ajan

3. KADEME

OMEN

Overwatch'ınızı beğendiyseniz, muhtemelen Omen'in yeteneklerini oldukça iyi biliyorsunuzdur. Şüpheli bir şekilde Blizzard's Reaper'a benzeyen ajanın ışınlanma yetenekleri var. Her yerde ve her yerde olabilir ve doğru oynanırsa, iyi organize edilmiş bir takıma karşı ölümcül bir ajan olabilir.

Omen'in güçlü yetenekleri vardır, ancak tahmin edilemez olmak anahtardır. Tecrübeli oyuncular standart Omen oyunlarını bilirler - örneğin yumurtlamalara girmek gibi - bu yüzden düşman takımlarında üstünlük sağlamak istiyorsanız yaratıcı olmak isteyeceksiniz. Dumanları yardımcı oluyor ve paranoya yeteneği, hemen köşede saklanan düşmanları kör etmek için harika. Oyunda yeniyseniz, Omen denemek için gerçekten eğlenceli bir ajandır.

PHOENIX

Phoenix, kadrodaki en kendi kendine yeterli ajanlardan biridir. Çeşitli alev yeteneklerini kontrol eden ateşli (kelimenin tam anlamıyla) bir Londralı.

Viper gibi, düşmanların görüş hattını engelleyen bir duvar örebilir ve Brimstone gibi bir Molotofu var. Bu yetenekler diğer oyunculara zarar verse de Phoenix'i de iyileştirir. Nihai Run It Back, ajanın, tüm sağlığı geri yüklenmiş olarak nihai başlangıcına geri ışınlanmadan önce, bir veya iki ajanı devirebileceğini umarız anlamına gelir. Bu, onu az risk içeren agresif oyuncular için harika bir yetenek haline getirir.

Bunları bir araya getirin ve Phoenix iyi bir takım oyuncusu, tabii ki doğru kullanılması şartıyla.

RAZE

Valorant hayranları, Raze'nin yeteneklerinin geçmişte hasara çok fazla odaklandığından şikayet ettiler, bu da oyunun yeteneklerin silahlardan sonra geldiği felsefesinden bir adım uzakta. Riot Games lansmanından bu yana onu biraz dengeledi, bu yüzden eskisi kadar güçlü değil.

Bununla birlikte, oynamayı öğrenmesi inanılmaz derecede kolay bir ajan ve yeteneklerinde ustalaşmayı kolaylaştırıyor. Bu  yamadaki en  iyi düellocu olmasa da kötü bir seçim değil - yani onu oynamayı seviyorsanız, yaparsınız.

Valorant En İyi Ajan

4. KADEME

YORU

Ah, Yoru. Bir düellocu olarak Yoru, Phoenix gibi birine kıyasla pek bir şey sunmuyor ve bu nedenle nispeten düşük bir seçme oranına sahip.

Evet, yetenekleri doğru kullanıldığında inanılmaz derecede etkili olabilse de, kiti kafa karıştırıcı olabilir ve çözümden çok soruna neden olabilir. Neyse ki, çok ihtiyaç duyulan bir yeniden çalışma yolda, bu yüzden umarım yakında onu birkaç yere götürebiliriz.

BRIMSTONE

Brimstone sisleri faydalı olabilir, ancak sunulan diğer ajanları düşündüğünüzde, kiti nihayetinde onu hayal kırıklığına uğratıyor. Bu nedenle, bu ajan metadan düştü ve Riot kitini yeniden dengeleyene kadar onun rütbelere tekrar tırmanmasını beklemiyoruz.

Ve işte bu. Valorant sıralamasında Radiant'a kadar ilerlemeyi planlıyorsanız , kesinlikle farklı ajanlarla uğraşmanız gerekecek. Açıkçası meta her güncellemede değişecektir, bu yüzden oyunun temsilcilerinin gelecekte nereye yerleştirildiğini görmek için burayı tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Diğer Oyun Haberleri İçin: CS:GO İçin En Kullanışlı Konsol Komutları - CS:GO Başlatma Seçenekleri 2022 - Valorant Bıçak Skinleri ve Fiyatları 2022

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
https://media.graphassets.com/C0LXzLhNRrKAWoMKnTZB
Fatih SalMarketing Managergamerpazar
subscribe-banner
Oyun dünyasından haberdar ol hediyeleri kaçırma!
2469 oyuncu katıldı!
İlgini çekebilir
https://media.graphassets.com/MMfdy7u3ROWniFyM2GST

Restaurant Tycoon 2 Kodları – Roblox (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/kgZnQReTp27hSqCsEirD

Roblox Hazine Görev Kodları (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/7KQkHudqR8O0ROtHkkVQ

Idle Champions Kodları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/jauccERTQKOgPofkBLgl

PUBG 2 Ne Zaman Çıkacak

Devamını oku
https://media.graphassets.com/eqA5pFxwT8O6kMT0dYEy

Valorant Battle Pass Fiyatı

Devamını oku
https://media.graphassets.com/wRVmfVorQkeKuCpHP0Sg

CS:GO İçin En Kullanışlı Konsol Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/ojXEOc0ITFqlj9mdxF0A

Nvidia'nın RTX Işın İzlemesini Destekleyen Tüm Oyunlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/9m3wC7HAS7yFl6UeIofc

Devil May Cry Serisi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/UU8sSgATSXmH19aIiFrD

En İyi Ücretsiz Hikayeli Oyunlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/6zLjjR5SSedniCk9CGos

CS:GO Cobblestone Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/c3QG08bFS8nLQdaEl3TA

Rust Nasıl Oynanır | Yeni Başlayanlar için 13 Temel Rust İpuçları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/aYuoIFYsQXmsMfhFtBgT

CS:GO Nuke Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/p88BNNBQz2KlVyg3K07j

CS:GO Cache Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/1PlBs8vJSyWE4cBB8eK8

CS:GO Overpass Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/VWhU9POSu2TC2FC4BOZD

CS:GO Inferno Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/tiZW6Fw3Tmi6uo3cVRwg

CS:GO Train Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/AeVkDZCoR6dV67NptUMh

CS:GO'yu Kaç Kişi Oynuyor? (2022 İstatistikleri)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/NvzbfP0bQFmef5CimOEl

TF2 Nasıl Oynanır | En İyi TF2 İpuçları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/xxbaAlqIRlOkQIrYitrV

Rust'ı Kaç Kişi Oynuyor (2022 İstatistikleri)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/u0hDqafTxqsHmCos24UW

CS:GO Rankları - CS:GO Rank Sistemi Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Devamını oku
https://media.graphassets.com/EhNq7aZFQTiOpp0xrdXQ

CS:GO Vertigo Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/9kGSrujQsCO6mFzYPrRs

En İyi CS:GO Aim Geliştirme Haritaları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/1ilKddMyQv62MY23DBVj

2022'de Oynanacak En İyi 7 CS:GO Haritası

Devamını oku
https://media.graphassets.com/vqjPoSiJRjiYudW6uGm9

TF2'de Asker Nasıl Oynanır?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/EGhWiyQQV6aBtSyxaBQw

Team Fortress 2 Kaç Kişi Oyunyor?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/94j2qq9wSwugw2S6BHm3

CS:GO'da Nasıl Surf Yapılır?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/zy52Ya8SQqiXdNHXwTQ1

CS:GO'da Gecikme Nasıl Azaltılır

Devamını oku
https://media.graphassets.com/T7oQ8k8jS76fZuRMS021

Tüm CS:GO Crosshair Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/hCdXmZ6SRL2U4JujqQPs

CS:GO'da FPS Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/HQN10jVISSer1r0362jv

Kesinlikle İhtiyacınız Olan CS:GO Bot Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/EzotRa9bQeqVJVWd0cSt

CS:GO Crosshair | CS:GO'da Crosshair Nasıl Değiştirilir

Devamını oku
https://media.graphassets.com/5M9ku0NyTJWmFusPQeQz

En İyi CS:GO Surf Haritaları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/msdh98iNRP65mtF9RyB1

CS:GO'da Nasıl Nişan Alınır | İpuçlarımızla Kendinizi Geliştirin

Devamını oku
https://media.graphassets.com/E8GvcrgROiv6xmPFBtSw

CS:GO'da Global Elit Nasıl Olunur?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Fy1CrlHRXewCzPPQtUDO

CS:GO'da Kendinizi Nasıl Kicklersiniz?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/PbbqstdsT3GfF6g4DIYW

CS:GO'da Botlar Nasıl Kicklenir?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/9XHqUJJFQSvnAkRAMHg7

CS:GO'da Nasıl Rank Atlanır? | Kolay Rank Atlama Yöntemleri (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/vzxmcsnqRROxilSZtlbI

CS:GO Rol Kılavuzu | Bilmeniz Gereken Her Şey

Devamını oku
https://media.graphassets.com/75Stq3eNQU2oLrH2SWTV

Açık Dünya Araba Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/ZG4VdDL0RmmkXm0gVrcd

CS:GO Fare Ayarları ve Hassasiyet Kılavuzu (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/9HoF8LEOQDGzMYbU2aQk

CS:GO'da Profesyonel Kariyerinize Başlamak için 9 Kolay Adım

Devamını oku
https://media.graphassets.com/diEg6OTTvysZdf6oxebg

CS:GO Bind Kılavuzu | Bağlama Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/xqj3JdsASxWO2GvASx74

En Çok Para Ödülüne Sahip 10 CS:GO Turnuvası

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Q5OOYOCOTly6dd0i6YSm

En Çok Para Kazanan 10 CS:GO Oyuncusu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/tIVpTb8tQr6AT7KdFhjw

En İyi CS:GO Major Önemli Anları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/iFbPifVBR1a5YDaN8nwq

CS:GO Radar Ayarları Rehberi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Lz8Xo0NpTGWRNdzdtIJO

CS:GO'da Nasıl Daha İyi Olunur: 13 Etkili CS:GO İpuçları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/x3imCsXbTlmUic8HPEla

En Faydalı CS:GO Konsol Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/JV4YJVHoRaSsmTskMwQj

2021 Yılında En Çok Oynanmış 10 Oyun

Devamını oku
https://media.graphassets.com/DBLngHULQeK2kqfZEFeP

En İyi CS:GO Oyuncuları 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/fWhwsdySV6jGnI3pF7mg

CS:GO Temel Terimler ve İfadeler

Devamını oku
https://media.graphassets.com/qIRZKD8Q2ee4SxDJrYxH

Prime Gaming Nedir | Nasıl Üye Olunur? (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/d1Wyl2ULSXOUW5ENT8PF

PUBG Silahlarının Hasar İstatistikleri ve PUBG'deki En İyi Silahlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/LzAyOa7RgawWbQIgVobp

The Witcher 3 Yeni Haliyle Geliyor!

Devamını oku
https://media.graphassets.com/uocl69qYRC6rmLQRmFD3

En İyi 10 Online Korku Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/v3GGLtDISQC485YyLtl9

Battlefield Serisi | Hangi Sırayla Oynanır?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/h1GT6vuHSeudfQCCE6aQ

Tüm CS:GO Harita Yerleri İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/JdAREyRwTYepoBOT2Af7

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/apsujInNQS2vBtpOq5qx

Rainbow Six Siege En Çok Banlanan Operatörler

Devamını oku
https://media.graphassets.com/2h6A16E7SIiPQfeXNBNh

Vampyr İncelemesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/RNa2WYRPSEuNYXe1nXxQ

Teamfight Tactics (TFT) En iyi Komplar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/bvurp5LCRSmjg1IYi5xy

Amazon Prime Gaming Nedir & İnceleme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/tZHZ5iKsTCWyCtrV8DvO

Fifa 23 Top 100 Rating Tahminleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/nDZxlf9PTjynOmpblfI9

Rainbow Six Siege Operatör Tanıtımı: Spetsnatz Operatörleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/haU1ubEQSb2Ahkh7TSPv

Rainbow Six Siege Yeni Operatör: Grim

Devamını oku
https://media.graphassets.com/rM5fpnEWSSPXPFca255Q

Fifa 23 Oyun İçi Yeni Özellikler

Devamını oku
https://media.graphassets.com/XgR8vQrwQ4qIld3GxiSi

En İyi 5 Samuray Oyunu 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/zJTn80HTTQ2EWtZkliWk

Rainbow Six Siege Yeni Operatörler: Sens ve Azami

Devamını oku
https://media.graphassets.com/CjWV7SFyR8CK7fKPLjKn

Valorant Yuvarlak Cross Nasıl Yapılır?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/VPPu4h2kR1GuV5G6QNfW

Rainbow Six Siege Yeni Oyun Modu: "Team Deathmatch"

Devamını oku
https://media.graphassets.com/JkqSIZM7TFetQuwlyT2A

Valorant Karakterleri Nereli?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/qhq9b8vR8apoTH9EMJo9

Fifa 23 Yeni Eklenen İkonlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/vtMl2BTzu0whlPVDdJzg

League of Legends RP Fiyatları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/kSMmuiabSsSR9WBbfQGz

CS:GO Autoexec Nedir ve CFG Dosyası Nasıl Oluşturulur

Devamını oku
https://media.graphassets.com/qSUebYoBT0S4C6I7Htdt

Rainbow Six Siege:Y7S3.3 Yaması ile Operatörlere Eklenen ve Çıkarılanlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/SVqmdT7gSChJEk7hH1QH

Yeni Valorant Ajanı Harbor

Devamını oku
https://media.graphassets.com/e2oBtoLsRNGe8GoLNYjJ

En İyi 10 Zombi Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/hcQCWSKwQhejyVshG9tG

CS:GO Kan Silme Kodları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Ui9tUbQ9Q1KmDRTHI3T6

CS:GO Başlatma Seçenekleri 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/OYperdDKQJSlaLRnqEYR

LOL FPS & Ping Gösterme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/WqYthMhQrmHPyPmALVGM

Dota 2 Sıralama Sistemi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/XzLwthDwSFiv5CT6HP42

Geforce Now Nedir ? Hangi oyunları içerisinde bulunduruyor ?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/wVvUVgvQJWEKujy6Kvp7

League of Legends En İyi Mid Heroları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Qr7hMOrR5r8YVrwGg1Qw

God of War Ragnarok İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/FTCBa02dQVCn1mjjAkVv

En İyi Mobil Oyunlar 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/OG01wqCkSOSvSP0pMnit

Pubg Şekilli Nick Listesi ve Şekilli Klan Nickleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/JXTawcwTEqzV9ncZA8bS

Assassin's Creed Serisi | Hangi Sırayla Oynanır?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/QPkR9siTlKtnzVgf6Alg

MotoGP 22 – PS5 İnceleme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/7UWFWhtFQVOMrGeb2MpY

Hearts of Iron 4 Ülke Tagları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/YbvNcIBtTTGKzCQPvc0k

Resident Evil Oyun Serisi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/JJPAyrwlS2UFDMiY17RD

Horizon Forbidden West İncelemesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/elheJGSIQd6f7D28xXbP

En İyi FPS Oyunları 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/FKbxzmxkTuG3HkhyZ1no

Call Of Duty: Modern Warfare 2 İncelemesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/34rvgUSjTDOrB4RE2W1N

Bayonetta 3 Ön İnceleme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/KVmRTLwRSgCUioGWWw2N

Dünyanın En iyi Oyunları 2023

Devamını oku
https://media.graphassets.com/XtZlFAGTJWToA3PQXRx4

Dünyanın En Zor Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Z8k46lrfTVCPc3twSU26

Oyunlarda Devrim Yaratan En Benzersiz 5 PlayStation 4 Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/vk2LkB0NQGG4mIVTryva

Steam Oyun İade Etme Rehberi 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/2RQL7l8iSl2qi7oqrtYj

CS:GO Ancient Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/lSupdjARRSxq4TnmNd6C

PS5'teki En İyi 5 RPG Oyunu 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/47LoonNgSkuzfXqp9zmm

FiveM Terimleri & Roleplay Terimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/VbQvpFgfTYGthEvjc2IB

PS5'te Oynamak İçin En İyi 5 Özel Oyun

Devamını oku
https://media.graphassets.com/U4n96dAZQw6728qMWqHc

Tüm Zamanların En İyi 10 Gizlilik Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/tYL4oSqCTdhuhfDlktlQ

Dishonored 2 İncelemesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/MyufO1wPRm4NFYGvpwpi

Steam Yılın Ödülleri Kazananları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/2s4BQhgJTuKOS30LPQIs

CS:GO'da Dust 2 Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/1SVS4sNzRPurLdAb0acw

CS:GO'da Mirage Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/cykf5QgR6OseBlwRFQnQ

En İyi 10 PS4 Oyunu 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/m1fsIDyAR9S10tf4Cjf2

Oyun İçin En İyi Fare DPI Nedir?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/19NJjpmmQreeRHwu94B9

Oyun Oynarken Karşılaşabileceğiniz En Sinir Bozucu 5 Şey

Devamını oku
https://media.graphassets.com/nSWmySDERDm8W8dQzl3L

Gamepad ile Oynamanız Gereken Pc Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/v0dtiGITUySEoRUytIK2

Valorant FPS Artırma Rehberi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/1XXbfnQCRAqYQt4kZAoz

Apex Legends FPS Artırmak için 5 Adım

Devamını oku
https://media.graphassets.com/3nCMPBm2R9eMyxKd1Izw

Call of Duty Serisi | Oynanma Sırası Nasıl?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/lOwTgkyREOkJ1ezHExwq

CS:GO'da FPS'nizi Nasıl Artırırsınız? Eksiksiz Kılavuz

Devamını oku
https://media.graphassets.com/x44iUnlwRuuK7zBQyXS6

Valorant Bölüm 6 Kısım 1 Savaş Bileti

Devamını oku
https://media.graphassets.com/lAPHVfUTcuIPOCYKypQE

Oyun için Nvidia Reflex Nasıl Etkinleştirilir ve Kullanılır

Devamını oku
https://media.graphassets.com/MAi5gUalRjurhfrOE7bv

Zula Rank Sistemi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/PsRT8kh6TOwE9V3CWAgN

En İyi 5 Macera Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/K2jDYmpSP4CB8YrX8MQS

Silent Hill 2 Remake Duyuruldu!

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Ud5VAFH5S8OQV01pSq4i

PC için Araba Simülasyon Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/rzk2e5XRpCJOvH8Hh3G1

Nvidia ShadowPlay Kullanarak Oyununuzu Nasıl Kaydedersiniz

Devamını oku
https://media.graphassets.com/xP9xk0ST7mSv7gz2Smx7

WWE Oyun Serisi | Oynanma Sırası

Devamını oku
https://media.graphassets.com/8XsLNnxxRtGdaiNaRyUl

Need For Speed Unbound İnceleme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Gti9gsfVSDaqBwq93eTH

En iyi Open-World Oyunların Listesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/HpUiVnDqRLCa5clqY452

En İyi Minecraft Modları 2023

Devamını oku
https://media.graphassets.com/eT2JjiNUQIKS2fPNLXns

Düşük Sistem Gereksinimli Korku Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/HUV5hDFlQMmjWHndbYJh

Cities: Skylines Yeni Başlayanların Şehirlerde Yapması Gerekenler

Devamını oku
https://media.graphassets.com/LhTh3iJjROm6KcxFTln9

UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection İncelemesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/6ewYTYgcQhyj802pxpba

Valorant Bıçak Skinleri ve Fiyatları 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/paE06RfiRqyFt4teJIp7

Sonic Frontiers İncleme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/N4xqRFC4SJ6zojiziJFe

Hades İnceleme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/HR8mYqgZR8KPsOj3PbQC

Total War Oyun Serisi | Oynanma Sırası

Devamını oku
https://media.graphassets.com/V3Mra9PkRMCokZnSJcxu

Valorant Oynamak için En İyi 5 Monitör (2022)

Devamını oku