gamerpazar-sell-banner
Valorant Karakterleri Nereli?
ValorantOyun HaberleriFPS Oyunları

Valorant Karakterleri Nereli?

Valorant Karakterleri Nereli?

1. Astra

Astra, oyundaki 15. ajandır. Arka planı, Ghana'dan uzay temalı bir ajan olduğu yönünde. YouTube açıklamasında Valorant'tan bir teaser ile geldi. Videoda Astra'nın ilk sözleri, "Bir kişinin karakterini ilk hareketinden anlayabilirsiniz." şeklinde oldu.

Astra Valorant

2. Breach

Breach, uzun kahverengi saçları at kuyruğuyla bağlanmış, sakalı ve bıyığı olan uzun boylu bir adamdır. En çok titanyum kaplamalı karbon çeliğinden yapılmış metal kollarıyla dikkat çekiyor. Boynuzlu bir iblisin kırmızı logosunu taşıyan siyah bir gömleği örten yeşil bir yelek giyiyor. Breach, İsveç asıllı bir karakterdir.

Breach Valorant

3. Brimstone

Brimstone, Amerikan asıllı bir karakterdir. Brimstone, haritanın her yerinde müttefikleri desteklemek ve düşmanlara hasar vermek konusunda uzmanlaşmış bir VALORANT ajanıdır. Brimstone, bazı yeteneklerini kullanmak için mini haritayı kullanma biçiminde benzersizdir, bu da onu doğrudan savaşta olmasa bile tehlikeli hale getirir.

Brimstone Valorant

4. Chamber

Chamber, Fransız asıllı bir karakterdir. Chamber, karma bir saç stiline sahip ve kalın, dikdörtgen çerçeveli bir gözlük takıyor. Beyaz uzun kollu bir gömleğin üzerine mavi bir takım elbise yeleği ve geometrik renkli bir gece yarısı kravatı giydiği görülüyor. Söz konusu yeleğin düğmelerinin bulunduğu yerde üç adet tabanca mermisi bulunmaktadır. Ellerini örten, yüzüğü ve serçe parmaklarını ortaya çıkaran beyaz kayışlı bir çift kahverengi eldiven. Sol kolunda altın kayışlı özel bir saat giyiyor ve beyaz kayışlı bir kemer ve benzersiz altın bir çerçeveye sahip bir toka tarafından tutulan sedir bir çift pantolon giyiyor. Kravatına da kayış olarak taktığı altın bir zincir takıyor.

Chamber Valorant

5. Cypher

Cypher, Fas asıllı bir karakterdir. Cypher, ekibi için istihbarat toplamak ve tuzaklardaki düşmanları yakalamak için bir casus gadget ağı kullanan bir Valorant karakteridir. Yeteneklerinin hiçbiri hasar vermez, ancak sağladıkları saf fayda miktarıyla bunu telafi ederler.

Cypher Valorant

6. Fade

Fade, Türk asıllı bir karakterdir. Fade, VALORANT PROTOCOL'e katılan 20. Ajandır ve düşmanlarının korkusuna dayalı olarak Radiant yeteneklerini kullanır. Protokol'e katılmadan önce, protokole karşı büyük bir şantaj saldırısı başlattı ve onu dünyada organizasyonun gizliliğini tehlikeye atan tek bilinen varlık haline getirdi.

Fade Valorant

7. Jett

Jett, Güney Kore asıllı bir karakterdir. Jett, hareketlilik ve suikastlar konusunda uzmanlaşmış bir VALORANT ajanıdır. Gerçek bir ninja gibi, bu Güney Koreli ajan, düşmanları yakalamak veya tehlikeli durumlardan kaçmak için kısa mesafeler atabilir ve hatta yüksek yerlere ulaşmak ve orada güvende olduklarını düşünen gizlenen hedefleri şaşırtmak için kendini yukarı doğru itebilir.

Jett Valorant

8. KAY/O

KAY/O'nun nereli olduğu bilinmiyor. Alternatif bir gelecekten gelen bir robot olan KAY/O, o zamanın insanları tarafından savaşta oldukları ışımalara karşı savaşmak için yaratıldı. Polarize radyanitin gücünü kullanan KAY/O, radyanların yeteneklerini kapatmada etkili olduğunu kanıtladı ve onları ortadan kaldırmayı kolaylaştırdı. Işıltılı Reyna, insanlığa karşı eylemleri nedeniyle KAY/O için özellikle büyük önem taşıyordu ve KAY/O sonunda onu ortadan kaldırmayı başardı. Ancak, bu noktada insanlar zaten ciddi kayıplara uğramıştı.

KAYO Valorant

9. Killjoy

Killjoy, Alman asıllı bir karakterdir. Killjoy, gadget'lar, botlar ve mühendislik harikaları aracılığıyla kalabalık kontrolü konusunda uzmanlaşmış bir VALORANT ajanıdır. Alarmbot ve Nanoswarm, Killjoy'un gizli bir durumdan hasar vermek için hedefleri bulup onlara zarar veren veya patlayan araçlar kullanmasına izin verir.

Killjoy Valorant

10. Neon

Neon, Filipinler asıllı bir karakterdir. Neon, VALORANT PROTOCOL'e katılan 19. ajandır. Genç Filipinli, rakiplerini hızla geçmek için doğal olarak elektrik üretiyor. Filipinli Ajan Neon, şok edici hızlarda ileri atılır ve vücudunun ürettiği kadar hızlı biyoelektrik parlaklık patlamaları yayar.

Neon Valorant

11. Omen

Omen'in nereli olduğu bilinmiyor. Omen, gölgelerde hareket eden, düşmanlarını alt etmek için yanlış yönlendirme ve karanlığı kullanan bir ajandır. Harita etrafında ışınlanabildiği için makro anlamda hareketlidir (savaşta kullanmak güvenli değildir)

Omen Valorant

12. Phoenix

Phoenix, İngiliz asıllı bir karakterdir. Phoenix, savaş alanını manipüle etmek ve kendini iyileştirmek için ateş gücü kullanan patlayıcı bir Valorant karakteridir. Savunmada kesinlikle tembel olmamasına rağmen, kavisli flaş patlamaları ve kendini diriltme nihai gücü gibi güçlü nişan alma araçları sayesinde ateşli kiti hücumda inanılmaz.

Phoenix Valorant

13. Raze

Raze, Brezilya asıllı bir karakterdir. Raze, yetenek seti mayınlar, el bombaları ve genel patlamalar etrafında toplanmış bir VALORANT ajanıdır. Raze tamamen düşmanlara AOE hasarı vermekle ilgilidir ve kaos ve kargaşayı seven oyuncular için favori bir ajan olacaktır. Blast Pack ve Boom Bot, Raze'nin rakip takımı erittiği ana yetenekleridir.

Raze Valorant

14. Reyna

Reyna, Meksika asıllı bir karakterdir. Reyna, Valorant'ın 4. düellocusudur ve oyundaki en güçlü ve affetmez yeteneklerden bazılarıyla birlikte gelir. Güçlü bir giriş seçeneği ve diğer takımda ziyafet çekerken iyileşme yeteneği ile, onu bir sonraki kilidini açmak için baştan çıkarıcı bir kahraman olarak bulabilirsiniz.

Reyna Valorant

15. Sage

Sage, Çin asıllı bir karakterdir. Sage, yetenekleri onu oyunda önemli bir destek haline getiren bir VALORANT ajanıdır. Sage, düşmanları yavaşlatabilecek, müttefikleri iyileştirebilecek veya savaş alanını kontrol etmek için duvarlar dikebilecek çeşitli küreler donatıyor. Nihai dirilişi, ölü müttefikleri bile hayata döndürebilir ve bir maçta güç dengesini saniyeler içinde değiştirebilir. Sage, ekibinin arkasında, düşman ateşinden gizlendiğinde başarılı olur.

Sage Valorant

16. Skye

Skye, Avustralya asıllı bir karakterdir. Skye bir VALORANT ajanıdır. Avustralya'dan gelen Skye ve canavarlar grubu, düşman topraklarında çığır açıyor. Düşmanı engelleyen kreasyonları ve başkalarını iyileştirme gücü ile ekip, Skye'ın yanında en güçlü ve en güvenli olanıdır.

Skye Valorant

17. Sova

Sova, Rus asıllı bir karakterdir. Sova, rakiplerini bulup ortaya çıkarmasını sağlayan yetenekleri nedeniyle oyundaki en iyi izcilerden biri olan bir Valorant karakteridir. Geometrik beceriyi ödüllendiren, yaratıcı açılarda ateş etmesine ve zıplamasına izin veren yayı nedeniyle bir korucuya benzer bir oyun tarzına sahiptir.

Sova Valorant

18. Viper

Viper, Amerikan asıllı bir karakterdir. Viper, gaz yayma yetenekleriyle taktiksel uygulamayı ödüllendiren, zehir temalı bir Valorant karakteridir. Savunmada, girişi reddetme konusunda harika bir iş çıkarıyor ve hücumda, gazını itişleri kolaylaştırmak için kullanabiliyor.

 

Viper Valorant

19. Yoru

Yoru, Japon asıllı bir karakterdir. Yoru, düşman hatlarına görünmeden sızmak için gerçekliğin içinde delikler açar. Aldatma ve saldırganlığı eşit ölçüde kullanarak, nereye bakacaklarını bilmeden her hedefin üzerindeki düşüşü alır.

Yoru Valorant

 

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol