gamerpazar-sell-banner
Yeni Valorant Ajanı Harbor
ValorantOyun HaberleriFPS Oyunları

Yeni Valorant Ajanı Harbor

Yeni Valorant Ajanı "Harbor"

Harbor

Eski bir görev gücü ajanı olan Varun Batra, su kütlelerini yoktan var etme ve kontrol etme gücüne sahip eski ve güçlü bir eserin beklenmedik sahibidir. Daha önce REALM için bu tür eşyaları karaborsadan kurtarmak ve gerçek sahiplerine iade etmek için çalışan Batra, iyi kalpli bir adam ama aynı zamanda savaşta başa çıkılması gereken ölümcül bir güç olarak görülür. Suçlulara karşı yıllarca hizmet ederek davaya olan bağlılığı, ona bir kahraman ve bir efsane olarak ün kazandırdı.

Her şey Mumbai'ye yapılan bir görevle değişti. REALM'in ekibini bu zamanı geri alması için gönderdiği eser, görev gücünün daha önce uğraştığı hiçbir şeye benzemezdi, hatta çalışma alanları için. Sonunda yadigarı tutan odaya geldiğinde Batra, beş yüzük ve bir bilezik taşıyan el şeklinde bir kaide keşfetti. Odaya kendi başına girdikten sonra, eser harekete geçmeye başladı, Batra'ya çekildi, kaidesinden ayrıldı ve onun yerine ellerine yapıştı. Batra muazzam bir güce sahip olduğunu söyleyebilirdi - ve tek kişi o değildi. Meslektaşlarından biri olan Greaves'in onu silah zoruyla tuttuğunu ve eseri REALM içinde faaliyet gösteren gizli, haydut bir hizip için kendisinin alabilmesi için teslim etmesini talep ettiğini bulmak için arkasını döndü. Batra meydan okurcasına yerini korurken, Greaves ateş açtı ve bilezik harekete geçerek mermilerin geçmesini engelleyen iki adam arasında bir su duvarı oluşturdu. Duvar dağıldığında Batra kaçmıştı ve Greaves boş bir odada kalmıştı.

Batra'nın yapmaya çalıştığını REALM'in geri kalanına rapor etme fırsatına sahip olmasını istemeyen Greaves, Batra'yı kasıtlı olarak kalıntıyı çalmak ve bu süreçte kaptanı öldürmeye çalışmakla suçladı. Bu uydurma hikayeyi ve kuvvetteki rütbesini kullanarak, Greaves, Batra'yı sadece yakalamak yerine öldürmek için özel bir emirle Batra'nın ardından konvoylar gönderdi ve onu Güney Asya'da kaçmaya zorladı. Bileziğin güçleri artık ona bağlıyken, Batra, REALM'in onu ortadan kaldırmak için gönderdiği birçok adamdan kendisini güvende tutabilecek, kendisini korumak ve düşmanlarını süpürmek için kalkanlar ve su duvarları çağırabilecek kapasitedeydi.

REALM tarafından yaklaşık iki ay takip edildikten sonra , özellikle ona özel bir ilgisi olan VALORANT Protokolü şeklinde bir can simidi geldi. Batra bir çıkarmayı kabul etti ve organizasyon tarafından yakalandı ve REALM'in insan avından sonsuza dek kaçmasına izin verdi. Başkan Yardımcısı'na katılmasıyla Batra, onun yirmi birinci ajanı "Liman" oldu. Şimdi, Protokol, bileziğinin güçleri ve kökenleri ile Omega'daki rakiplerinin onu ne için kullanmış olabileceğine dair cevaplar ararken, çok farklı bir çatışmada yeni bir görevi var.

Ancak Harbor'ın yetenekleri nelerdir ve nasıl çalışırlar? Bunun için Harbor'un yetenek setine ufak bir göz atalım.

Harbor Yetenek Seti

C) ÇAĞLAYAN

Efekt: Bir okyanus su dalgası dağıtır. Duvarları kırarken dalganın ilerlemesini sağlamak için basarsınız. Dalgayı durdurmak için tekrar basmanız gerekir. Vurulduğunda, oyuncular ham hareket hızının %30'u kadar yavaşlar.

 

Harbor C Çağlayan

E) TAŞKIN

Etkisi: Zemin boyunca görüşü engelleyen bir su duvarı açar. Suyu, çevre boyunca ilerlerken ve kendi rotasında duvarı oluştururken artı işaretinizin yönüne yönlendirmek için "ateş" düğmesini basılı tutmanız gerekir. Açılırken su duvarını belirli bir noktada durdurmak için bükülürken alternatif açma seçeneğini kullanmalısınız. Bir oyuncu vurulduğunda, ham hareket hızı %30 yavaşlar.

Harbor E Taşkın

Q) DALGAKIRAN

Etkisi: Koruyucu bir su küresi açar. Basarak yeteneği atarsınız. El altından bir atış kullanmak için alternatif bir atış kullanırsınız. Çarpışmadan hemen sonra, mermileri durduran bir su kalkanı açılacaktır. Kalkan küresi 500 HP ile geliyor. Ekstra bir savunma mümkün değil.

Harbor Q Ne İşe Yarar

X) KAYNAMA NOKTASI

Efekt: Harbour'ın üzerindeki tüm gücünü donanmanızı sağlar. Zemin seviyesinde bir gayzer havuzu getirmek için basarsınız. Yakındaki düşman oyunculara tekrar tekrar gayzer saldırıları yapılır ve vurulan oyuncular sarsılır. Yetenek tanıdık geldi değil mi?

Harbor Ultisi

 

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler