gamerpazar-sell-banner
Euro Truck Simulator 2 Hileleri | ETS 2 Para Hilesi

Euro Truck Simulator 2 Hileleri | ETS 2 Para Hilesi

Size çok sayıda avantaj elde edebileceğiniz ilgili tüm kodların bir listesini sunuyoruz. ETS 2'de para, polis, yorgunluk, zaman, ışınlanma ve çok daha fazlası için hileler.

Euro Truck Simulator 2'deki komutları kullanmak için konsolu etkinleştirmeniz gerekecek. Kodları kullanmaya başlamak için "Belgelerim"i açın ve orada ETS 2 oyun klasörünü bulun. Herhangi bir metin düzenleyiciyi kullanarak g_console "0"ı g_console "1" olarak değiştirmeniz gereken config.cfg dosyasını içerir.

ETS 2 oynarken kodlar için konsolu açmak üzere ~ (tilde) tuşuna basın. Bu nedenle konsol açılmazsa dili değiştirmeyi deneyin. Açtıktan sonra gerekli komutu girin ve Enter tuşuna basın.

ETS 2 Hile Kodları

g_police 0 veya 1 Polisi 0'da kapatır, 1'de tekrar açar

g_fatigue 0 veya 1 ETS 2'de yorgunluğu 0'da kapatır, 1'de tekrar açar

g_traffic 0 veya 1 Yoldaki arabaları 0'da kapatır, 1'de tekrar açar

g_set_time [saat] [dakika] Euro Truck Simulator 2'de istenilen zamanı ayarlar. Sadece bir saat girebilirsiniz. Bu hile kodu her zaman zamanı ileriye taşır. Saati 18:00'de 17:00'a aktarırsanız 23 saat geçer. Örnek: g_set_time 21 30

çözgü [değer] 1.0'ın normal olduğu oyunun simülasyon hızını ayarlar. Örneğin 0.8, standarda kıyasla simülasyon hızının %80'ini verecektir. Her şeyden önce, arabaların hareketini etkiler

g_minicon 1, ardından g_fps 1 Ana konsolu kapattıktan sonra ETS 2'de sol üst köşede minyatür bir tane açacaktır. FPS ve diğer teknik verileri gösterecektir.

g_income_factor [değer] 1,0'ın normal olduğu gelir oranını değiştirir. Kazanacağınız para miktarını birçok kez artırmanıza izin verir.

Hile veren tüm hileler de Euro Truck Simulator 2 dosyaları düzenlenerek elde edilebilir. Bunun için yazının başında bahsettiğimiz config.cfg belgesine ihtiyacınız var. ETS 2'nin çeşitli özellikleri değiştirilerek düzenlenebilen birçok parametre içerir. İsimleri yukarıdaki tabloda listelenen kodlarla örtüşmektedir. İhtiyacınız olan her şeyi değiştirin, dosyayı kaydedin ve oyunu başlatın.

Euro Truck Simulator 2 Hileleri - ETS 2 para hilesi

Bedava Yakıt Alma Hilesi

Bir tür kodla değil, Euro Truck Simulator 2'de bir numara kullanılarak etkinleştiriliyor. Bunu uygulamak için bir benzin istasyonuna gitmeniz ve ardından kamyonunuzun yakıt rezervlerini doldurmaya başlamanız gerekiyor. Depo dolduğunda, her zamanki gibi hemen ayrılmayın, bunun yerine oyunu kaydedip çıkın.

Ardından ETS 2'yi tekrar açın, önyükleyin ve bırakın. Yakıt ikmali, genellikle ayrılırken olduğu gibi, yakıt için sizden para almayı unutacaktır. Aslında, konsol komutlarını kullanmadan bile bedava benzin alacaksınız.

Ücretsiz Kamerada Hile

Konsolu kodlar için etkinleştirdiyseniz, klavyenin üst sırasındaki 0 (sıfır) düğmesine basmak serbest kamera modunu etkinleştirir. Bu sayede Euro Truck Simulator 2 dünyasında bir kamyona bağlı olmadan dolaşabilirsiniz.

Numpad bloğunun tuşlarını kullanarak kameranın hareketini kontrol edebilirsiniz. Kontrol şu şekilde yapılır: 8, 4, 5, 6 düğmeleri sizi sırasıyla ileri, sola, geri ve sağa hareket ettirir ve 9 ve 3 tuşları sizi yukarı veya aşağı kaldırır. ETS 2'de fare ile etrafa bakabilirsiniz.

Kamera çok yavaş hareket ediyorsa Euro Truck Simulator 2'de g_flyspeed [değer] hile kodunu kullanın. Taban hız sırasıyla 100 rakamına karşılık gelir, 200'e girdiğinizde 2 kat daha hızlı hareket eder. ETS 2 oyununun bazı sürümlerinde bu, fare tekerleği tarafından da düzenlenir.

Euro Truck Simulator 2 Hileleri - ETS 2 para hilesi

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol