gamerpazar-sell-banner
Fallout 4 Hileleri ve Konsol Komutları

Fallout 4 Hileleri ve Konsol Komutları

Fallout 4 hileleri ve konsol komutları hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Fallout 4 hileleri ve konsol komutları mı arıyorsunuz? Bunlar, Boston'ın nükleer çorak topraklarına biraz düzen getirmenin harika bir yolu belki kendi başına düzen değil, ama kesinlikle size oyun üzerinde biraz daha fazla kontrol sağlayabilirler. Belki güzel bir ekran görüntüsü almak istiyorsunuz ve en iyi açıyı elde etmek için kamerayı hareket ettirmeniz gerekiyor ya da belki kendinizi ışınlama yoluyla hareket ettirmek istiyorsunuz. Sonra, NPC'leri hayata döndürmenin biraz daha asil eylemi var. Bunları kullanma sebebiniz ne olursa olsun, Fallout 4 hileleri kıyamet sonrası dünyayı sizin istiridyeniz yapar.

Konsolun kilidini tilde tuşuna (~) basarak açabilirsiniz; bu, istatistiklerinizi değiştirmenize, zamanı hızlandırmanıza ve bir tuşa basitçe basarak canavarları veya silahları ortaya çıkarmanıza olanak tanır. Konsolu etkinleştirin, komutu yazın, Enter'a basın ve konsolu kapatın ve hilenin etkinleşmesini izleyin. Klavyenizin bölgesel ayarlarına bağlı olarak tilde tuşunun çalışmayabileceğini belirtmekte fayda var; bu durumda, bunun yerine kesme işareti tuşunu deneyin. 

Şimdi, tüm teknik şeyler aradan çıkarıldığında, işte tüm Fallout 4 hilelerinin ve konsol komutlarının bir listesi.

Fallout 4 hileleri ve konsol komutları

tgm - Eski güzel tanrı modu.

tcl — Çarpışma yok. Duvarlardan geç. Gökyüzüne doğru yürü. Özgür olmak.

tfc — Ücretsiz kamerayı etkinleştirir.

tfc 1 - Yukarıdakiyle aynı, ancak tüm animasyonları dondurur. Ekran görüntüleri için harika.

tm - Menüleri ve kullanıcı arayüzünü açar ve kapatır. Hatta konsolu görmenizi engeller, bu yüzden kullanıcı arayüzünü geri almak için tilde tuşuna basmanız ve tekrar kör yazmanız gerekir.

csb — Kan ve hasar etkilerini sıfırlar.

fov [birinci şahıs FOV] [üçüncü şahıs FOV] — FOV'u değiştirin.

zaman ölçeğini [buraya sayı girin] olarak ayarlayın — Zamanı hızlandırır veya yavaşlatır. Varsayılan ayar 16'dır. 1, gerçek zamanlı, 10.000, çılgın muhteşem zaman atlamalı. Güneş ve ay gerçekten gökyüzünde sektiği için zamanın hızlı ileri gittiğine baktığınızdan emin olun.

coc [hücre kimliği] – Oynatıcıyı bir alana ışınlar.

  • Örnek: coc RedRocketExt

Öğe ve NPC kimliklerini bulma

Bu komutların çoğu için, öğelerin, NPC'lerin kimliklerini ve ayrıca konumların ve grupların adlarını nasıl alacağınızı bilmeniz gerekir. Konsol açıkken, bir karaktere veya öğeye tıklamak kimliğini gösterecektir. Ek olarak, birçok komut hedeflenen karaktere etki eder; yani, kime tıkladıysanız. Bazen doğru kimliğin ortaya çıkması zor olabilir (kendinizi yanlışlıkla seçmek kolaydır), bu nedenle ücretsiz kamera (tfc) kullanmak yardımcı olabilir. Ayrıca komutları ve kimlikleri de arayabilirsiniz...

help [öğe adı] [0-4] — Öğeleri, karakterleri, komutları ve daha fazlasını arar. Kaydırmak için Sayfa Yukarı ve Sayfa Aşağı kullanın. 0 her şeyi arar.

  • Örnek: "saldırı köpeği" 0 yardımı , 000B2BF2 kimliğine sahip "saldırı köpeği" adlı bir NPC olduğunu size bildirir. İki veya daha fazla kelime ararken tırnak işaretleri kullandığınızdan emin olun.

coc qasmoke — Bu, sizi oyundaki her bir öğeyi içeren bir dizi kutunun bulunduğu bir odaya ışınlar . Gerçeküstü, ancak öğe kimliklerini bulmanın iyi bir yolu. Konsola girip oyun dünyasında farenizle öğeye tıklayarak bir öğe kimliği bulabilirsiniz. Dogmeat'in gerçek adının 0001d162 olduğu ortaya çıktı.

Fallout 4 konsol komutlarıyla karakterinizi nasıl değiştirirsiniz?

showlooksmenu player 1 — Görünümünüzü değiştirebilmeniz için karakter özelleştirme menüsünü yeniden açar. Bunun için karakterinizin yüzünün ekranda ortalanmasını isteyeceksiniz.

player.setrace [yarış kimliği] — Irkınızı değiştirin (örn. ghoul, mutant). Yardım işleviyle yarış kimliklerini bulun, ancak olumsuz yan etkilere dikkat edin (çoğu yarış sadece kaza yapar).

  • Örnek: player.setrace GhoulRace

player.resethealth — Sağlığınızı sıfırlar.

setgs fJumpHeightMin [buraya sayı girin] — Atlamanızı değiştirir. Incredible Hulk gibi binaların üzerinden atlamak için gerçekten yükseğe ayarlayın. Uyarı, tanrı modunu açmazsanız, kendi zıplamanızdan düşen hasar sizi öldürür.

tdetect — Yapay zeka artık sizi algılamayacak. Kalbinizin içeriğine göre çalın.

player.modav [beceri] [sayı] — Bir beceriyi seçtiğiniz sayısal bir miktarda artırın. Örneğin. player.modav gücü 10, gücünüzü on puan artıracaktır. Hacklemek isteyeceğiniz bir terminal veya ikna etmeyi seveceğiniz bir NPC varsa, bunu kullanın. Ancak, avantajların kilidini açmak istiyorsanız sonraki komutu kullanın.

player.setav [karakter değişkeni] [sayı] — Bir karakter özelliğini yeni bir değere ayarlar. Modav'ın aksine bu, istatistiklerinizi değiştirdiğinizde avantajların kilidini açar.

player.setav speedmult [buraya sayı girin] — Yazdığınız sayı, koşu hızınıza çarpan ekler ve komik sonuçlar verir. Tam süper kahraman olmak için tanrı modu ve bir sonraki komutla birlikte kullanın.

player.setlevel [sayı girin] — Seviyenizi belirtilen sayıya yükseltin.

player/additem 0000000f [buraya sayı girin] — Belirttiğiniz sayıya eşit şişe kapakları ekler.

player/additem 0000000a [buraya sayı girin] — Belirttiğiniz sayıya eşit bobbypinler ekler.

player.additem [öğe kimliği] [sayı] — Son iki komutta bir kalıp fark etmiş olabilirsiniz. Evet, öğe kimliğini bildiğiniz sürece, envanterinize HERHANGİ bir öğe ekleyebilirsiniz (kimlik bulma talimatları için yukarıya bakın).

Fallout 4 konsol komutlarıyla NPC'ler nasıl değiştirilir?

tai - Yapay zekayı kapatır ve herkesin yüzünde boş bir ifadeyle hareketsiz kalmasına neden olur.

tcai - Savaş AI'sını kapatır. Dünyaya barış getirir. Sıkıcı, sıkıcı barış.

killall - Arkadaşları ve ölmek için çok hayati olduğu düşünülen diğer karakterler dışında, çevredeki herkesi öldürür. Bu durumda, siz onlara bir uyarı paketi verene kadar yaralılar yere yığılacaktır.

kill [insert ID] — Verdiğiniz kimlikle yaratığı öldürür. Şimdi kill (0017fda3) yazın ve nerede olurlarsa olsunlar, bunu test ettiğim vahşi hortlak ölecek. Alternatif olarak, konsol açıkken bir NPC'ye tıklayın ve 'öldür' yazın.

dirilt [insert ID] — Sağladığınız kimliğe sahip yaratığı hayata döndürür. Bunu test ettiğim vahşi gulyabani hayata döndürmek için dirilt (0017fda3) yazın! Ateşli bir gün geçiriyor. Alternatif olarak, konsol açıkken ölü bir NPC seçin ve 'dirilt' yazın. Başsız bir NPC'yi diriltirseniz, başsız kalacaklarının farkında olun.

recycleactor — Bir karakteri sıfırlar.

setscale [1'den 10'a kadar olan sayı] — Sizi veya hedefinizi BÜYÜK yapar. Makalenin üst kısmındaki resimdeki sonuçlara bakın.

sexchange - Asla tahmin edemezsin. Benzersiz karakterlerle iyi sonuçlar vermese de seçilen kişi üzerinde çalışır.

getav CA_affinity — Mevcut yoldaşınızın yakınlık seviyesini öğrenin.

setav CA_affinity [sayı] — Arkadaşınızın yakınlık düzeyini bir sayıya ayarlar.

modav CA_affinity [sayı] – Arkadaşınızın yakınlık düzeyine bir sayı ekler. Bir etki fark etmedim.

unequipall — Seçilen NPC'den tüm öğeleri çıkar.

fallout4 hileleri

Fallout 4 konsol komutlarıyla hizipler nasıl değiştirilir

player.AddToFaction [ fraksiyon kimliği] [0 veya 1] — Bir ulusla müttefik olun. Alternatif olarak, 'oyuncu' önekini kaldırın ve bu, hedeflenen NPC'yi etkileyecektir. 0 dost, 1 müttefik.

  • Örnek: bug ile müttefik olmak için player.AddToFaction 00028670 1 .player.RemoveFromFaction [fraksiyon kimliği] — Kendinizi bir hizipten çıkarın. Alternatif olarak, 'oyuncu' önekini kaldırın ve bu, hedeflenen NPC'yi etkileyecektir.

removefromallfactions — Hedefi tüm gruplardan kaldırır.

setally [fraksiyon kimliği] [fraksiyon kimliği] [0 veya 1] [0 veya 1] — İki grubu dost (0) veya müttefik (1) yapın.

setenemy [fraksiyon kimliği] [fraksiyon kimliği] [0 veya 1] [0 veya 1] —İki grubu tarafsız (0) veya düşmanları (1) yapın.

Fallout 4 konsol komutlarıyla oyun nasıl tamamlanır

Completeallobjectives [Görev Kimliği] — Bir görevdeki tüm mevcut hedefleri tamamlayın.

resetquest [Görev Kimliği] – Bir görevi sıfırlayın.

Completequest [Görev Kimliği] — Bir görevi tamamlayın.

caqs — Bu, birincil görevin her adımını tamamlayarak oyunu sizin için etkin bir şekilde tamamlar. UYARI: Tüm oyunu kendiniz için bozmamak istiyorsanız kullanmayın.

Diğer Oyun Hileleri İçin: Kingdom Come: Deliverance Hile Komutları - Counter-Strike Hileleri - Age of Empires 2 Hileleri

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fatih Sal
Fatih Salgamerpazar
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol