gamerpazar-sell-banner
Borderlands 2 Sistem Gereksinimleri

Borderlands 2 Sistem Gereksinimleri

Borderlands 2, nihai dört oyunculu rol yapma oyunu nişancı ganimet festivalinin destansı devamıdır. Buluş ve evrimi birleştiren Borderlands 2, yepyeni karakterler, beceriler, ortamlar, düşmanlar, silahlar ve donanımlar içeriyor.

Borderlands 2, Borderlands'in devamı niteliğindedir ve bu oyuna çok sayıda benzer oyun öğesi içerir. Bazilyon silahlar, görevlerle ilgili aynı tür yapı ve daha fazlasını sunar. Oyuna başladığınızda, her biri birbirinden tamamen farklı oynayan dört karakterden (DLC'niz varsa altı) birini seçiyorsunuz.

Tüm karakterlerin kendilerine sunulan üç farklı beceri ağacı vardır, bu da onların gerçekten kendi ve benzersiz karakteriniz gibi hissetmeleri için özelleştirilebilmesine olanak tanır. Bir karakter 5. seviyeye ulaştığında, tek bir düğmeye basarak gerçekleştirebilecekleri bir manevra olan aksiyon becerilerine bir beceri puanı yatırabilecekler. Bu aksiyon becerileri karaktere göre değişir ve temel işlevlerinden daha fazlasını yapacak şekilde gelişecektir. Bunlar hakkında daha fazla bilgi için oynanabilir karakterleri oynayarak keşfedin. Borderlands 2, oyun tutkunlarına yeni bir oyun deneyimi sunuyor.

Görev Sistemi

Oyun, ana hikaye ve isteğe bağlı görevlere ayrılmış, bireysel görevler olarak yapılandırılmıştır. Ana hikayede ilerledikçe, daha fazla isteğe bağlı görev size sunulacak ve haritada sarı ünlem işaretleri olarak işaretlenecek. Bazıları Sanctuary gibi kalabalık yerlerde bulunabilirken, bazı isteğe bağlı görevler ıssız bölgelerde bulunmakta.

Oyunda yeni olan, görevler sırasında isteğe bağlı hedefler ve görevler için farklı sonuçlardır. Bazı görevler sırasında, karakterinize ekranın sağ tarafındaki hedefler listesinde “+” işaretiyle gösterilen isteğe bağlı bir hedef verilecektir. Bunları yapmak genellikle deneyimi ve/veya para ödülünü artıracaktır. Bazı görevler, bir öğeyi bir kişiye veya ikinci bir kişiye teslim etmek gibi, nasıl bitireceğiniz konusunda size bir seçenek sunar.

Borderlands 2

Borderlands 2 Sistem Gereksinimleri

Borderlands 2 Minimum Sistem Gereksinimleri:
Borderlands 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri:
  • Ram: 2 GB
  • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 5850
  • İşlemci: Intel Core 2 Dörtlü Q8200
  • Depolama Alanı: 20 GB
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3/Vista/Win 7

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol