gamerpazar-sell-banner
Dead By Daylight Sistem Gereksinimleri

Dead By Daylight Sistem Gereksinimleri

Video oyunları oynamayı seviyorsanız, bu makaleyi ilginç bulabilirsiniz. Dead by Daylight sistem gereksinimleri hakkında faydalı bilgiler içerir.

Dead by Daylight, Behavior Interactive tarafından geliştirilen bir oyundur. Bu asimetrik hayatta kalma korku oyunu, 2016 yılında Microsoft Windows için piyasaya sürüldü. Ayrıca, Nintendo Switch ile birlikte PlayStation 4 ve Xbox One'da da mevcut. Dead by Daylight boyutu 8 GB'dir ve video belleği için 1 GB alanın yanı sıra bu kadar alana sahip olmanız gerekir.

Dead by Daylight sistem gereksinimleri

Bu makalede, Dead by Daylight sistem gereksinimleriyle ilgili bazı yararlı bilgiler bulacaksınız. Bu çok oyunculu bir oyundur, Dead by Daylight oynanarak ölüleriçin dört kişilik bir ekip oluşturabilir. Hayatta kalanlardan oluşan bir ekip oluştururlar ve katilden kaçmaları gerekir. Oyunun iki bakış açısı var. Hayatta kalanlar üçüncü şahıs bakış açısına sahipken, katil birinci şahıstır. Oyuncular, hayatta kalan 24 kişiden birinin kimliklerini seçebilirler. Hayatta kalanlar olarak, Dead by Daylight oynanarak ölülerin içindeki katilleri öldüremez veya onlarla savaşamazlar. Tahta paletleri veya benzeri nesneleri engel olarak kullanmaları ve ne pahasına olursa olsun katilden kaçmaları gerekir. Kaçmak için, hayatta kalanlardan oluşan ekip, çıkışı veya güvenli bir kapağı bulmak için bölgedeki en fazla beş jeneratöre güç verebilmelidir.

Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri

Bu oyunu bilgisayarında veya dizüstü bilgisayarında oynamak isteyenlerin aşağıdaki ölü Dead by Daylight sistem gereksinimlerini karşılayan bir cihaz bulmaları gerekmektedir.

Minimum Gereksinimler Dead by Daylight Pc Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 sürüm 18362.0 minimum (yalnızca 64 bit)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Bellek: 8 GB
 • Video Belleği: 1 GB
 • İşlemci: Intel Core i3-4170 veya AMD FX-8120
 • Ekran Kartı: DX11 Uyumlu Nvidia GeForce GTX 460 1GB veya AMD HD 6850 1GB

Bunlar, oyunu cihazınızda açmanıza izin verecek minimum gereksinimlerdir, ancak, en iyi oyun deneyimini elde etmek istiyorsanız,

Önerilen Dead by Daylight Pc Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 sürüm 18362.0 veya üstü (yalnızca 64 bit)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Bellek: 8 GB
 • Video Belleği: 1 GB
 • İşlemci: Intel Core i3-4170 veya AMD FX-8300 veya gelişmiş grafik kartı
 • Ekran Kartı: 4 GB RAM ile DX11 Uyumlu GeForce 760 veya AMD HD 8800 veya üstü

Dizüstü bilgisayarınız Microsoft pencerelerini ve Dead by Daylight'ı bilgisayar gereksinimleriniz destekliyorsa, oyunu dizüstü bilgisayarınızda da oynayabilirsiniz. Ancak, Dead by Daylight'ı yerleştirmek için cihazınızda en az 8 GB boş alan olmalıdır.

Diğer Sistem Gereksinimleri İçin: For Honor İçin Sistem Gereksinimleri - The Forest Sistem Gereksinimleri - Metro Exodus Sistem Gereksinimleri

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fatih Sal
Fatih Salgamerpazar
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol