gamerpazar-sell-banner
Dishonored 2 Sistem Gereksinimleri

Dishonored 2 Sistem Gereksinimleri

Dishonored 2, Bethesda Softworks tarafından yayınlanan, birinci kişisel bakış açısıyla oynanan bir aksiyon-macera oyunudur. Oyun, Dishonored dünyada geçmektedir ve oyuncular, oyunun ilk bölümünde oynadığımız kahraman Corvo Attano veya Emily Kaldwin karakterlerini yönetebilirler.

Oyunda, oyuncular Karnaca adlı bir sahilde geçen hikayede, tahttan indirilen bir imparatoriçenin intikamını almak için mücadele ederler. Oyunun ana hikayesi, seçimlerinize ve karakterinizin güçlerine göre farklı şekillerde sonlanabilen bir dizi görev içerir.

Dishonored 2, oyun dünyasının etkileyici atmosferi, sanat tarzı ve dinamik oynanışı ile dikkat çekiyor. Oyunda, birinci şahıs bakış açısına sahip olduğunuz için, karakterinizin bakışını dünyayı deneyimlemek gerçekten heyecan vericidir. Karnaca'nın sokaklarını, binlerce tarihi eseri ve gizli yolları ile yaymak mümkündür.

Oyunda, karakterinizin birçok farklı gücü ve yetkisi vardır. Bu güçler, zamanı kısaltmama, düşmanları bir fırtına çağırmak ve hatta hayvanlara dönüşme gibi şaşırtıcı özellikler içerir. Bu güçler, oyunu farklı şekillerde oynamayı sağlar. Günlük, oyuncular, önlerindeki düşmanları yerine, çıkışlarda hareket ederek gizlice konaklayabilirler.

Ayrıca, Dishonored 2, oyunculara yüksek düzeyde kişiselleştirme ve yetenek sunar. Oyun, oyuncuların oynamak istedikleri tarza göre silahlarını ve güçlerini özelleştirmelerine olanak tanır. Oyuncular, karakterlerini özelleştirirken, hikayeye ve yayılmaya dalmalarını sağlayan birçok ek özelliği keşfedebilirler.

Dishonored 2, görsel anlatımı da inanılmaz derecede güzel bir oyun. Karnaca'nın sokakları ve binaları, atmosferi ve sanat tarzı ile gerçekten büyüleyici bir dünya yaratır. Oyun ayrıca, hareket halindeyken ve savaş sırasında çevre ile etkileşim halinde olmak mümkündür, bu da oyunun gerçek zamanlı bir şekilde dinamik bir şekilde ilerlemesini sağlar.

Dishonored 2 Sistem Gereksinimleri

Dishonored 2 Minimum Sistem Gereksinimleri:

Ram: 8 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660

İşlemci: Intel Core i5-2400

Depolama Alanı: 60 GB

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit sürümler)

Dishonored 2 için Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Ram: 16 GB

Ekran Kartı: AMD Radeon RX 480

İşlemci: Intel Core i7-4770

Depolama Alanı: 60 GB

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit sürümler)

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol