gamerpazar-sell-banner
Fall Guys: Ultimate Knockout Sistem Gereksinimleri

Fall Guys: Ultimate Knockout Sistem Gereksinimleri

Fall Guys PC Gereksinimleri, oyun PS Plus'ta yayınlandığından beri en çok sorulan sorulardan biri oldu. Oyuncular bilgisayar gereksinimlerini bilmek istiyor. İşte karşınızda!

Fall Guys, bu ay PS Plus kullanıcıları için ücretsiz hale getirildikten sonra en çok oynanan oyunlardan biri oldu. Oyun, Microsoft Windows ve PS4 için mevcut ve oyun topluluğu arasında çok popülerlik kazanıyor. Temelde oyuncunun tüm turlarda hayatta kalması gereken çok oyunculu bir engel yarışıdır. Fall Guys hakkında daha fazla bilgi için okuyun. 

Fall Guys PC Gereksinimleri 

Birçok kişi Fall Guys oyunu hakkında çok fazla soru soruyor. Son zamanlarda oyuncular, oyun için gerekli PC özelliklerini öğrenmeye çalışıyor. Bazıları Fall Guys bilgisayar gereksinimi hakkında sorular soruyor. Peki, bu soruları aldık ve cevapladık. Fall Guys'ı sorunsuz oynamak için gerekli ve minimum PC gereksinimleri burada. 

İşlemci: Intel Core i5 

RAM: 4 GB

İşletim Sistemi: Yalnızca Windows 10 64bit

VİDEO KARTI: NVIDIA GTX 660 

PIXEL SHADER: 5.0

VERTEX SHADER: 5.0

BOŞ DİSK ALANI: 2 GB

VİDEO RAM: 2048 MB

Fall Guys Hakkında

Fall Guys, PS plus yapımcıları tarafından ücretsiz yapıldığından beri en popüler oyunlardan biridir. Temelde, oyuncunun oyunu kazanmak için tüm yarışlarda hayatta kalması gereken bir engel yarışıdır. Oyun 4 Ağustos'ta piyasaya sürüldü ve Mediatonic tarafından geliştirildi ve Devolver Digital tarafından yayınlandı. Bu oyun, en zor haritalardan bazılarında sizi yenmeye çalışan tüm arkadaşlarınızla en iyi şekilde oynanır. Oynamak için bir dizi farklı harita var, ancak oyun herhangi bir belirli haritayı seçme seçeneği sunmuyor. 

PS Plus Hakkında

Benzer şekilde, bir başka ünlü oyun da PS Plus aboneleri için ücretsiz hale getirildi. Modern Warfare 2 Campaign Remastered, Ağustos ayı ücretsiz oyunlar listesine eklendiğinden artık oynamak ücretsiz. Oyun, popüler 2009 oyunu Modern Warfare'in yeniden piyasaya sürülmesidir ve kesinlikle sunucularına çok sayıda oyuncu kazandırmıştır. Benzer şekilde, oyuncular her ay PS Plus hesaplarından bir dizi yeni oyun alırlar. Geçen ay abonelik, NBA 2K20, Erica ve COD World War 2 dahil olmak üzere 3 oyun oynama izni verdi. 

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Semih Aslan
Semih AslanSemih, yaklaşık 20 yıldır oyun dünyasını takip ediyor. Favorileri arasında NBA 2K, hikayeli oyunlar ve MMO türündeki oyunlar yer alıyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol