gamerpazar-sell-banner
Fortnite Sistem Gereksinimleri

Fortnite Sistem Gereksinimleri

Fortnite Battle Royale bir hayatta kalma oyunudur, yani kazanmak için oyundaki diğer 99 çevrimiçi oyuncuyu yenmeniz gerekir. Bu rekabetçi unsur oyuna bir aciliyet dokunuşu katıyor, oyuncuların oyunda kalmak için fırtınanın gözüne yakalanmaktan kaçınmaları gerekiyor, fırtınanın yaklaştığı zaman için düzenli geri sayımlar var.

Oyunda sosyal bir unsur var, kullanıcılar gruplar halinde veya iki veya daha fazla oynayabilir ve oyun sırasında kulaklık veya metin sohbetinde birbirleriyle sohbet edebilir. Fortnite, YouTube'da tarihin en çok izlenen oyunu oldu. Oyunu oynayan ve nasıl daha yüksek bir puan elde edileceğine dair öğreticiler sağlayan bir dizi popüler sosyal medya fenomeni veya YouTuber var.

Fortnite mobil sürüme sahiptir. Fortnite, çevrimiçi platform Twitch'te canlı yayın yapmak için en popüler oyunlardan biridir. Fortnite Akışı, oyuncuların oyun macerasını paylaşan diğer kişilerle etkileşime girmesine olanak tanır. Kullanıcılar, ücretsiz bir program (Open Broadcast Software) indirerek ve bir Twitch hesabına kaydolarak Fortnite'ı Twitch'te yayınlayabilecekler.

Fortnite Sistem Gereksinimleri

Fortnite Sistem Gereksinimleri

Fortnite sistem gereksinimlerini karşılamak özellikle zor değil, ancak PC'nizi Epic Games'in battle royale oyununa hazır hale getirmek için ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz. Fortnite oyun boyutu, oyunu yüklemek için yaklaşık 30 GB depolama alanına ihtiyacınız olacağı anlamına gelir.

Fortnite minimum sistem gereksinimlerini ayarlamak için Windows 10 64-Bit kurulumu çalıştıran bir bilgisayara ihtiyacınız olacak. Donanım açısından, başlamak için ihtiyacınız olan tek şey bir Intel Core i3-3225 CPU ve 4 GB RAM.

Fortnite tarafından önerilen sistem gereksinimlerini karşılamaya çalışıyorsanız, işlemcinizi Intel Core i5-7300U kadar güçlü bir şeye yükseltmek ve RAM kapasitenizi 8 GB'a yani iki katına çıkartmak isteyeceksiniz. Ayrı bir ekran kartı şart, bu yüzden Nvidia GeForce GTX 960 veya AMD Radeon R9 280 kadar iyi bir şey almalısınız.

Fortnite Minimum Sistem Gereksinimleri:

Ram: 4 GB

Ekran Kartı: Intel HD 4000 veya Radeon HD 7870

İşlemci: Intel Core i3-3225

Depolama Alanı: 15 GB

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit

Fortnite Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Ram: 8 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 veya Radeon R9 280

İşlemci: Intel Core i5-7300U veya Ryzen 3 3300U

Depolama Alanı: 15 GB

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10/11 64-bit

Fortnite Sistem Gereksinimleri

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol