gamerpazar-sell-banner
Forza Horizon 5 Sistem Gereksinimleri

Forza Horizon 5 Sistem Gereksinimleri

Forza Horizon 5 Sistem Gereksinimleri

Meksika'nın toprak yollarına girmeden önce, sürücü koltuğuna geçmek için Forza Horizon 5'in sistem gereksinimlerini bilmeniz gerekiyor. Oyunun son nesil konsollarda da yayınlandığı göz önüne alındığında, bu yarış oyununu oynamak için özellikle güçlü bir oyun bilgisayarı gerekmiyor.

Ne yazık ki, Nvidia DLSS veya AMD'nin FSR'si gibi fps'yi artırmaya yardımcı olacak PC'ye özel ayarlar veya özellikler hakkında hiç bir haber yok, ancak Forza Horizon 5 RTX teknolojisini içeriyor.

Playground Games, Forza Horizon 5'i katı hal sürücüsüne yüklemenizi öneriyor. Bu gerekli olmasa da, en iyi SSD'ler, HDD'lere kıyasla büyük ölçüde iyileştirilmiş yükleme süreleri sunuyor. Depolama çözümünüz ne olursa olsun, Forza Horizon 5'in uçsuz bucaksız açık dünyasına uyum sağlamak için büyük bir 110 GB alana ihtiyacınız olacak.

İşte Forza Horizon 5 Sistem Gereksinimleri

Forza Horizon 5 Sistem Gereksinimleri

Forza Horizon 5, Microsoft Store üzerinden Xbox Game Studios oyunlarını satın almamayı tercih edenler için Steam'de de mevcut. Ancak, PC Game Pass aracılığıyla da edinilebilir ve servise aboneyseniz hemen oynayabilirsiniz.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Akın Durmuş
Akın Durmuş22 yaşında ve kimyager. Bildiği ve de bilmediği konular hakkında yeni şeyler öğrenirken, bunlar hakkında yazmayı ve konuşmayı seviyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol