Marvel's Spider-Man Remastered Sistem Gereksinimleri

9kez okundugüncellendi
Marvel's Spider-Man Remastered Sistem Gereksinimleri

Marvel's Spider-Man Remastered, PlayStation 5'te yayınlanmasından neredeyse iki yıl sonra ve orijinal çıkışından bu yana sadece dört yıl sonra nihayet PC'ye geçti. Ancak, bu, her iki platformda da oynamış olabileceğiniz oyunla tamamen aynı değil. Bu sürüm, itibarlı web kafasının bugüne kadarki en iyi video oyununu oynamanın en iyi yolunu yapan bazı özel geliştirmeler içerir.

Oyunda zamanınızın çoğunu Manhattan'ın hareketli caddelerinin yukarısında, binadan binaya sallanarak geçiriyorsunuz ve Marvel's Spider-Man'in en keyifli bölümlerinden biri. Geçiş, diğer açık dünya oyunlarında genellikle bir angarya gibi gelebilir, bu tür içinde hızlı seyahatin yaygınlığı birçok oyunda var fakat bu oyunda daha iyi çünkü havada gezinmek tek kelimeyle keyifli. Birden fazla durumda, kendinizi bulabildiğinizi en yüksek bina için kestirme bir çizgi çizerken, çatısından atlarken ve son saniyede bir ağı ateşleyerek düşüşünüzü kırmak için büyük bir hızla yere fırlarken bulacaksınız - birkaç oyun her yerde yüksek hızlı hareketi Örümcek Adam kadar etkili bir şekilde yakalacaksınız.

Daha da şaşırtıcı olan, Marvel's Spider-Man'deki geri kalan mekaniklerin neredeyse aynı derecede olmasa da eğlenceli olmasıdır. Dövüş ve gizli bölümler Batman: Arkham oyunlarını andırıyor olsa da, kesinlikle karbon kopyaları değiller, bu da büyük ölçüde Spider'in benzersiz alet setine ek olarak gerçek süper güçlere sahip olması sayesinde olmaktadır. Burada muazzam miktarda derinlik var ve hasar almadan ve 100'den fazla komboyu koruyarak bir çeteyi ele geçirdikten sonra bile, her zaman ustalaşılması gereken yeni bir şey varmış gibi geliyor. Marvel’s Spider-Man Remastered, keyifli ve oynanması gereken bir oyundur. Oynanmasını tavsiye ediyoruz.

1654242798_Marvels-Spider-Man-Remastered-and-Miles-Morales-are-Officially-Coming-to-PC.jpg

Marvel's Spider-Man Remastered Sistem Gereksinimleri

Marvel's Spider-Man Remastered Minimum Sistem Gereksinimleri:
  • Ram: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 950
  • İşlemci: Intel Core i3-4160
  • Depolama Alanı: 75 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
Marvel's Spider-Man Remastered Önerilen Sistem Gereksinimleri:
  • Ram: 16 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya Radeon RX 580
  • İşlemci: Intel Core i5-4670 veya Ryzen 5 1600
  • Depolama Alanı: 75 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
https://media.graphassets.com/XRHKC4IjQc29wsr1Ei2h
Fuat DemirkolChonaicYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
subscribe-banner
Oyun dünyasından haberdar ol hediyeleri kaçırma!
2469 oyuncu katıldı!
İlgini çekebilir