gamerpazar-sell-banner
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Sistem Gereksinimleri

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Sistem Gereksinimleri

Marvel's Spider-Man: Miles Morales, Insomniac Games tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan Marvel Comics süper kahramanı Spider-Man'in Miles Morales enkarnasyonunu içeren bir video oyunudur. 11 Haziran 2020'de duyuruldu, Marvel's Spider-Man ve The City That Never Sleeps DLC genişlemesinden sonra geçen ve Kasım 2020'de hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 için bir lansman başlığı olarak dünya çapında piyasaya sürülen bağımsız bir oyundur. Oyunun PC için bir bağlantı noktası 18 Kasım 2022'de yayınlandı. Hikaye, Asla Uyumayan Şehir olaylarından yaklaşık bir yıl sonrasını anlatıyor. Marvel's Spider-Man'in sonunda örümcek benzeri güçler kazanan Miles Morales, akıl hocası Peter Parker'ın rehberliğinde New York City'nin en yeni ağ fırlatıcısı olmaya aday.

Peter'la eğitimi tamamlandıktan bir yıl sonra Miles, hem Harlem'deki yeni evini hem de New York City'nin geri kalanını enerji güçleri arasındaki bir çete savaşından korurken, deneyimli bir Örümcek Adam olarak kendini siyah ve kırmızı takım elbiseye tamamen entegre etti. şirket, Roxxon ve Tinkerer liderliğindeki Yeraltı olarak bilinen yüksek teknolojili bir suç ordusu. Parker, Miles'a rahmetli babası gibi olması ve New York şehri için bir kahraman olma yolunda yürümesi gerektiğini söyler.

Oyun, başlangıçta "önceki oyuna bir genişletme ve geliştirme" olduğu bildirilen bir aksiyon-macera oyunudur. Ancak Insomniac Games, daha sonra bunun Marvel's Spider-Man'in maceralarını sürdüren bağımsız bir yan ürün olduğunu açıklayacaktı .

Oyun, orijinal PlayStation 4 oyununun bazı unsurlarını koruyor gibi görünüyor, örneğin New York'un serbest dolaşım alanı olması, düşmanlar üzerinde kullanılacak çeşitli alt etmeler ve kuşanmak için Suit Mod'ların mevcut olması. Peter'ın aksine Miles, görünmezlik ve biyoelektrik güçlerini kullanırken görülüyor.

Oyun ayrıca PlayStation 5'in daha güçlü donanımından yararlanmak için "Marvel'in New York City'sinde neredeyse anında hızlı seyahat" ve "son derece ayrıntılı karakter modelleri ve gelişmiş görseller" gibi teknik iyileştirmeler içeriyor. Bu, orijinal PlayStation 4 oyunundan beri isteniyordu; Insomniac'ın New York City'yi ağ üzerinden taşırken yükleme çözümü, RAM'e olan yoğun bağımlılığı nedeniyle kısıtlandı ve PlayStation 5'in SSD'si bu sorunu çözecekti. Oyunu oynamanızı şiddetle tavsiye ederim.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Sistem Gereksinimleri

Marvel's Spider-Man: Miles Morales Minimum Sistem Gereksinimleri:

Ram: 8 GB

Ekran Kartı: AMD Radeon RX 470

İşlemci: Intel Core i3-4160

Depolama: 75 GB

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit 1909

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Ram: 16 GB

Ekran Kartı: AMD Radeon RX 580

İşlemci: Intel Core i5-4670

Depolama: 75 GB

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit 1909

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol