gamerpazar-sell-banner
Minecraft Dungeons PC İçin Sistem Gereksinimleri

Minecraft Dungeons PC İçin Sistem Gereksinimleri

Minecraft Dungeons şimdi Steam'de yayınlandı ve oyuncular bu konuda daha fazlasını merak ediyor. Sizin için Minecraft Dungeons Sistem Gereksinimlerini derledik.

Mojang Studios, Minecraft oyun serisiyle oyun endüstrisine uzun süredir hakim olmayı başardı. Ancak İsveçli video oyunu geliştiricileri bununla da kalmıyor ve Steam oyuncuları için Minecraft Dungeons'ı yayınlayarak franchise'larını genişletiyorlar. Oyun, tüm platformlarda toplam 10 milyon oyuncu getirerek şimdiden bazı başarılar elde etti. Uzun bir bekleyişin ardından oyunun Steam versiyonu çıktı ve iki versiyon halinde satışa sunuldu.

İşte Minecraft Dungeons Fiyatı ve Steam'de satın alınabilecek tüm sürümler hakkında internetteki tüm bilgiler. 

Minecraft Dungeons çıkış tarihi ve sürümleri

Yapımcılar, Minecraft Dungeons Standard Edition ve Minecraft Dungeons Ultimate Edition dahil olmak üzere oyunun toplam iki sürümünü yayınladı. Yalnızca Ultimate sürümü, daha önce yayınlanmış tüm DLC'ler ve güncellemelerle birlikte getirilen ekstra içerikle yüklenecek.

Ultimate sürümü, Jungle Awakens, Creeping Winter, Howling Peaks, Flames of the Nether, Hidden Depths ve Echoing Void gibi DLC ayarlarını içerecek. Oyuncular ayrıca bu DLC'leri Rs fiyatına ayrı ayrı satın alma seçeneğine de sahiptir. 324. Oyunun Standart Sürümlerini oyuncular için daha uygun ve kullanışlı hale getirmek. Şu anda oyun Nintendo Switch, PC, PS4, Windows, Xbox One ve Steam için mevcut. 

Minecraft Dungeons PC İçin Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 sürüm 18362.0 veya üstü
  • DirectX: Sürüm 11
  • RAM: 8 GB
  • VRAM: 2 GB
  • İşlemci: Core i5 2.8GHz veya eşdeğeri
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870 veya eşdeğeri DX11 GPU

Diğer Sistem Gereksinimleri İçin: For Honor İçin Sistem Gereksinimleri - The Forest Sistem Gereksinimleri - Metro Exodus Sistem Gereksinimleri

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fatih Sal
Fatih Salgamerpazar
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol