gamerpazar-sell-banner
MIR 4 Sistem Gereksinimleri

MIR 4 Sistem Gereksinimleri

Mir 4, Legend of Mir serisinin en son resmi unvanı olan, Çin ve Güney Kore'de iyi bilinen izometrik bir MMORPG oyun serisi olan, blockchain destekli bir "kazanmak için oyna" 3D mobil MMORPG'dir. Mir 4 ile temel farklılaştırıcı, kripto unsurlarıdır. Oyuncular, madencilik, işçilik ve diğer oyun içi etkinliklerle Mir 4'te DRACO adlı bir kripto para birimi elde edebilirler. DRACO'nun değeri, jetonun oyun içi yardımcı programı tarafından desteklenir.

MIR 4, oyuncuya beş farklı sınıf arasından seçim yapma imkanı sunar: Savaşçı, büyücü, kılıç ustası, samuray ve okçu. Bu sınıfların her birinin farklı oyun tarzı ve yetenekleri vardır. Her yeni oyuncunun kendisi için en uygun sınıfı bulması ve onu seçmesi gerekir. Oyunun şu anki durumunda, birkaç sınıf, oyunculara erken aşamalarda daha kolay bir oynanış deneyimi sağlar, ancak oyun sonu hikayesi tamamen farklıdır. MMORPG'de yeni bir oyuncuysanız, yüksek saldırı ve savunma istatistikleri onu sağlam kıldığı için savaşçı sınıfı seçmeniz gereken bir seçimdir.

Sonunda daha önce bahsedilen sınıflardan birini seçtiğinize göre, bir sonraki adımınız karakterinizi kişiselleştirmek. Bu özelleştirmeler tamamen kozmetik amaçlıdır ve oyun oynamanız üzerinde sıfır etkisi olacaktır. Ancak yine de oyun karakterinizle uyum içinde hissetmenize yardımcı olacaktır. Oyun, oyuncunun farklı saç stillerine ve yüz özelliklerine sahip olmasını sağlamakta yani klasik bir MMO. Ayrıca oyuncunun istediği belirli bir kıyafet türüne sahip olmalarını ve hatta renklerini boyamalarını sağlayan bir sistemi var. Karakterinizi özelleştirmeyi bitirdikten sonra, diğer oyuncuların sizi oyun içinde nasıl algıladıklarını size göstereceği için uzaklaştırın ve bir göz atın.

MIR 4

MIR 4 Sistem Gereksinimleri

MIR4 Minimum Sistem Gereksinimleri:
MIR4 Önerilen Sistem Gereksinimleri:
  • Ram: 16 GB
  • Ekran Kartı: AMD Radeon Pro 560
  • İşlemci: Intel Core i5-6200U
  • Depolama Alanı: 10 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol