gamerpazar-sell-banner
Mortal Kombat 11 Sistem Gereksinimleri

Mortal Kombat 11 Sistem Gereksinimleri

Mortal Kombat 11, eleştirmenlerce beğenilen serinin en son bölümüdür ve her zamankinden daha derin ve daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunar. Yepyeni Özel Karakter Varyasyonları, dövüşçülerinizi kendinize ait kılmak için benzersiz bir kontrol sağlıyor.

27 yıl önce ilk kez şaşırtıcı bir şekilde piyasaya sürüldüğünde, Mortal Kombat her zaman “İnsanların kafalarını kopardığınız o dövüş oyunu” olma ününe sahipti. Oynanışından çok vahşeti ve şiddetiyle bilinir. O zamandan beri MK9 ve MKX'in oyun kalitesini şiddet kalitesiyle buluşturmasıyla işler değişti. Bu yükseliş trendi, şimdiye kadarki en iyi Mortal Kombat olmakla kalmayıp, aynı zamanda tartışmasız Netherrealm'in şimdiye kadarki en iyi oyunu olan Mortal Kombat 11 ile devam ediyor. Bu, hem sıradan hem de sıkı izleyiciler için uzun, uzun bir süre sürecek hem tekli hem de çok oyunculu modları ile satın alabileceğiniz en eksiksiz dövüş oyunlarından biridir.

Mortal Kombat'ın 2D dövüşçüler arasında belirleyici özelliği, dövüşünün iki yumruk butonu, iki tekme butonu ve bir blok butonu etrafında toplanmasıdır. Bu aslında göründüğünden daha benzersiz bir sisteme sahiptir. Diğer 2D dövüşçüler tipik olarak hafif, orta ve/veya ağır saldırıların bir kombinasyonuna sahipken, daha zayıf saldırılar daha güçlü saldırılarla bağlantılıyken, Mortal Kombat'ın böyle bir konsepti yoktur. Bunun yerine MK, bir kombo oluşturmak için çok özel düğme kombinasyonları hakkında bilgi gerektiren bir "bir kombinasyon çevir" sistemi kullanır. Kesinlikle yeni başlayanlar için süper erişilebilir bir dövüş sistemi değil ama neyse ki Mortal Kombat 11 şimdiye kadar oynadığım en iyi dövüş oyunu eğitimlerinden biriyle geliyor. Temel kavramlardan çerçeve tuzakları, hapsetme ve blok dizileri gibi en gelişmiş tekniklere kadar her şeyi kapsar ve bu tekniklerin nasıl uygulanacağına ilişkin temel kavramları ve net talimatları vurgular.

Mortal Kombat

Mortal Kombat 11 Sistem Gereksinimleri

Mortal Kombat 11 Minimum Sistem Gereksinimleri:
  • Ram: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050
  • İşlemci: Intel Core i5-750
  • Dosya Boyutu: 100 GB
  • İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7 / Windows 10
Mortal Kombat 11 Önerilen Sistem Gereksinimleri:
  • Ram: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060
  • İşlemci: Intel Core i5-2300
  • Depolama Alanı: 100 GB
  • İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7 / Windows 10

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol