gamerpazar-sell-banner
Mount and Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri

Mount and Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri

Mount and Blade II: Bannerlord, oyuncuların kendi dünyalarını tasarlamalarına olanak tanır. Hayali Kalradya kıtasında geçen Bannerlord, Migration Dönemi'nden esinlenerek, benzeri olmayan bir rol yapma oyunudur.

30 Mart 2020'de piyasaya sürülen oyun, 2008 oyunu Mount & Blade için alakasız bir genişleme paketi olan Mount & Blade: Warband'ın bir önceki oyunudur ve oldukça basittir. Yayınlandığında, 200.000'den fazla eşzamanlı oyuncuyla Steam'de yılın en büyük lansmanı oldu. Bu lansman Talewords için büyük bir marka duyurusu oldu.

Bannerlord'da öksüz kalan ve kardeşleri kaçırılan karakteriniz en temel ihtiyaçlar ile baş başa bırakılıyor. Bu nedenle görev, kardeşlerinizi kurtarmak için para ve bir ordu toplamaktır. Bu ortamda, Kalradya'da her olasılık açıktır.

Bannerlord, bir yol belirlemek yerine oyuncuların kendi hedeflerini belirlemelerine olanak tanır. Gökyüzü, limittir. Paralı asker, asilzade veya fatih olmayı seçebilirsiniz. Sonunda oyun vicdanınızın size rehberlik etmesini istiyor. Başlamak için karakterinizi yaratmalısınız ve görünüm, beceriler veya kişilik söz konusu olduğunda seçenekler sonsuzdur.

Başlangıçta yetim bir hiç kimse olduğunuz için, evden ayrılarak biraz para biriktirerek ve sizi takip etmek isteyen yoldaşları toplayarak karakterinizi geliştirmeniz gerekecek. Bannerlord'u büyüleyici yapan şey, etrafınızdaki dünyanın katılımınız ne olursa olsun gelişiyor olmasıdır. Sonunda zaman geçecek ve seçimlerinizin etrafınızda gelişen olaylara uygun olması gerekecek.

Mount and Blade II: Bannerlord

Mount and Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri

Mount & Blade II: Bannerlord Minimum Sistem Gereksinimleri:
Mount & Blade II: Bannerlord Önerilen Sistem Gereksinimleri:
  • Ram: 8 GB
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 580
  • İşlemci: Intel Core i5-9600K
  • Depolama Alanı: 60 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (yalnızca 64 bit)

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol