Mount&Blade: Warband Sistem Gereksinimleri

16kez okundugüncellendi
Mount&Blade: Warband  Sistem Gereksinimleri

Mount&Blade: Warband, selefi aksiyon rol yapma video oyunu Mount&Blade için bağımsız bir genişleme paketidir. Oyun TaleWorlds tarafından geliştirildi ve 30 Mart 2010'da Paradox Interactive tarafından yayınlandı.

Paradox Interactive, 31 Ocak 2014 itibariyle yayın haklarını TaleWorlds'e geri verdi. Warband, Mount&Blade için ilk bağımsız genişleme paketidir dve ilk olarak Ocak 2009'da duyurulmuştur.

Mount&Blade: Warband, Eylül 2016'da Xbox One ve PlayStation 4'te piyasaya sürüldü.

Mount&Blade II: Bannerlord adlı oyun bilgisi açısından bir prequel, yani demodur. Nisan 2020 itibarıyla erken erişim sürümündedir. Bu serinin en yeni oyunudur. Warband, orijinal oyunun bir uzantısı olduğu için birçok iyileştirme yapıldı.

Mount and Blade Warband, oyun içerisinde karakterinizi istediğiniz şekilde yaratmanız ile başlar. Oyun içerisinde ticaret yapabilirsiniz. Haydutlarla karşılaşıp onları muharebe esnasında yendiğinizde esir alabilir ve yağmalayabilirsiniz. Krallıkların emrine girebilir ve derebeyi olabilirsiniz. Krallıkların reddettiği soylularla tarihi yeniden yazabilirsiniz.

Kale ve şehirleri ordularınızla kuşatabilir veya diplomasi yapabilirsiniz fakat Warband'da olan diplomasi Bannerlord'da olduğu kadar ileri seviyede değildir. Hanlarda grubunuza katılacak yoldaşlar bulabilirsiniz. Mount and Blade serisi akıcı ve bu türü sevenler için muazzam bir oyun serisidir. Şiddetle tavsiye ederiz.

Mount&Blade: Warband

Mount & Blade: Warband Sistem Gereksinimleri:

Mount & Blade: Warband Minimum Gereksinimleri:
Mount & Blade: Warband Önerilen Sistem Gereksinimleri:
  • Ram: 1 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce FX 5200
  • İşlemci: Intel Core Duo T2450
  • Depolama Alanı: 100 MB
  • İşletim Sistemi: Windows XP veya üstü

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
https://media.graphassets.com/XRHKC4IjQc29wsr1Ei2h
Fuat DemirkolChonaicYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
subscribe-banner
Oyun dünyasından haberdar ol hediyeleri kaçırma!
2469 oyuncu katıldı!
İlgini çekebilir