gamerpazar-sell-banner
New World Sistem Gereksinimleri

New World Sistem Gereksinimleri

New World, Amazon Games Orange County tarafından geliştirilen ve 28 Eylül 2021'de piyasaya sürülen Amazon Games tarafından yayınlanan çok oyunculu bir çevrimiçi rol yapma oyunudur (MMORPG). Oyunun daha önce Mayıs 2020'de ve ardından Ağustos 2021'de piyasaya sürülmesi planlanıyordu, ancak ertelendi. Ve 9 Eylül 2021 tarihinde piyasaya sürüldü.Hikayesi, On yedinci yüzyılın ortalarında, oyuncular Amerika'dan sonra modellenen kurgusal bir ülkeyi kolonileştirirler. Ve bu süreci avlanarak geçirirler. New World başlangıçta ücretsiz bir oyun olarak planlanmış olsa da, şu anda standart bir (satın al) oyun iş modelini kullanıyor; bu, geleneksel olarak abonelik kullanan birçok -çoğunlukla çok daha eski- MMORPG'lere kıyasla fark yaratıyor. Önemli ve düzenli içerik güncellemelerinin hizmetinde olan modellerce işletilmektedir. Oyun ayrıca, oyuncu muhafaza sistemi içinde kullanım için hem dekoratif hem de oynanışı etkileyen işlevsel öğelerden oluşan sınırlı bir seçimle birlikte görünümler(kostümler) şeklinde efektif dönüşümler sunar.

New World Sistem Gereksinimleri:

New World Önerilen Sistem Gereksinimleri

New World Minimum Gereksinimleri:

  • Ram: 8 GB
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 280
  • İşlemci: Intel Core i5-2400
  • Dosya Boyutu: 50 GB
  • İşletim Sistemi: Windows® 10 64-bit

New World Ayarları:

New World, ses, görseller, oyun öğeleri, iletişim ve erişilebilirlik dahil olmak üzere aralarından seçim yapabileceğiniz kapsamlı bir dizi seçeneklere sahiptir.

Yapmak isteyeceğiniz ilk şey, iletişim ayarlarınızın doğru olduğundan emin olmaktır. New World, Windows mikrofonunuzu ve ses ayarlarınızı otomatik olarak algılar, ancak bunları manuel olarak değiştirme ve bu sırada kaydırıcıları ayarlama seçeneğiniz vardır. Bu, lobide sizinle birlikte bir arkadaşınızla en iyi şekilde test edilir. Ses ayarları söz konusu olduğunda, başlamak için ana ses seviyesi kaydırıcısını değiştirmek en iyisidir. Oyuna biraz daha aşina olduğunuzda sinematikleri, ses efektlerini, ortam efektlerini, vokalleri, dış seslendirmeleri, müziği, ortam müziğini ve UI ses düzeyini değiştirebilirsiniz.

Oyunda ayrıca sekiz farklı renk körlüğü ayarı (protanopia, protanomaly, deuteranopia, deuteranomaly, tritanopia, tritanomaly, achromatopsia, achromomaly), ölçeklenebilir metin, metinden konuşmaya ve konuşmadan metine çok sayıda erişilebilirlik seçeneği vardır.

Sistem gereksinimleri oldukça efektif, ancak yine de teçhizatınızdan mümkün olan her kareyi sıkıştırmaya değer. Hala ayaların farklı sistemlerde yaptığı en büyük etkileri görmek için çalışmalar yapılıyor ve New World'den en iyi şekilde yararlanabilmeniz için sürekli, oyuncu performansı odaklı güncelleştirmeler yapılmaktadır.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol