gamerpazar-sell-banner
Persona 5 Sistem Gereksinimleri

Persona 5 Sistem Gereksinimleri

Persona 5 Strikers, RPG ve aksiyon türlerinin birleştiği harika bir oyun. Bu oyun, Persona 5'in devamı niteliğinde olup, Japonya'nın en popüler oyun serilerinden biridir.

Oyunda, bir grup arkadaşın maceralarına katılıyorsunuz ve Tokyo'da gerçekleşen gizemli olayları araştırarak kötü niyetli güçlere karşı savaşıyorsunuz. Oyun, klasik Persona öğelerini içerir, özellikle de karakter geliştirme, sosyal bağlantılar ve canavar avlama özellikleri.

Persona 5 Strikers'ın savaş sistemi oldukça eğlenceli ve hareketli. Her karakter, kendine özgü bir Persona adı verilen bir varlık tarafından desteklenir. Bu Personalar, karakterlerin savaş yeteneklerini ve güçlerini artıran güçlü varlıklardır. Oyunda gerçek zamanlı savaşlar vardır ve karakterlerin özel yetenekleri, kısa mesafeli saldırıları ve diğer özellikleri kullanarak düşmanları alt etmeniz gerekiyor.

Oyunun grafikleri muhteşem ve karakterlerin tasarımları son derece dikkat çekici. Ayrıca, Persona serilerinin önceki oyunlarına benzer şekilde, Persona 5 Strikers da eşsiz bir müzikal tarza sahip. Oyunun müzikleri, J-pop, rock ve jazz gibi birçok farklı müzik tarzını bir araya getirerek eşsiz bir atmosfer yaratıyor.

Persona 5 Strikers, hem Persona hayranları hem de RPG sevenler için harika bir oyun. Oyunun hikayesi oldukça etkileyici ve karakterlerin arasındaki ilişkiler sizi oyuna bağlayacak. Ayrıca, savaş sistemi ve müzikleri de oldukça eğlenceli. Persona 5 Strikers, kesinlikle oynanmaya değer bir oyun.

Persona 5

Persona® 5 Strikers Minimum Sistem Gereksinimleri:

Bellek: 6 GB

Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870

İşlemci: Intel Core i5-2300

Depolama: 25 GB

İşletim Sistemi: 8.1, 64 bit

Persona® 5 Strikers Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Bellek: 8 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 680

İşlemci: Intel Core i5-3470

Depolama: 25 GB

İşletim Sistemi: 10, 64 bit

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol