gamerpazar-sell-banner
Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri

Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri

Red Dead Redemption 2, ilk olarak 2018'de PlayStation ve Xbox'ta piyasaya sürülen ve bir yıl sonra PC versiyonu çıkan bir aksiyon-macera oyunudur. Artık Steam, Epic Store ve diğer sunucularda resmi olarak indirilebilir. Satın almadan önce bu oyunu çalıştırmak için minimum ve önerilen sistem gereksinimlerine bir göz atalım.

Lansmanından bu yana neredeyse iki yıl geçmesine rağmen, Red Dead Redemption 2, piyasada bulunan en popüler açık dünya oyunlarından biridir. Oyun, filmlerden daha gerçekçi bir yaklaşımla batının eski kovboy günlerini yeniden yaşamanızı sağlıyor. Ana şirket Rockstar, etkileyici bir hikaye ve son derece ayrıntılı dünya mekaniği ile kendilerini aştı.

PC sürümündeki en yüksek ayarlar, 60 FPS'de 4K'ya kadar çıkıyor. Böylece sisteminiz yeterince güçlüyse, tüm küçük ayrıntıların ve nefes kesici manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Merak etme; Düşük kaliteli bir PC'de oynamayı planlıyorsanız, oyun grafikleri düşükken hala çok iyi görünüyor. Şimdi, PC'nizin önerilen resmi özelliklerle nasıl karşılaştırıldığına bakalım.

Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri:

Red Dead Redemption 2 Minimum Sistem Gereksinimleri:

Red Dead Redemption 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
  • RAM: 12 GB
  • Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
  • Depolama Alanı: 150 GB
  • DirectX: 11

Red Dead Redemption 2 Boyutu:

RDR2 gereksinimleri hakkında konuşurken, çoğu insan en önemli ve temel faktör olan boyutunu unutmaya eğilimlidir. Grafik seçenekleri ve ayrıntılı hikayeler, RDD2'nin toplam boyutunu 150 GB yapar, bu nedenle oyuna harcamadan önce yeterli depolama alanınız olduğundan veya yeni bir SSD satın aldığınızdan emin olun. Ayrıca oyun, 4K oyunları işlemek için sekiz iş parçacıklı bir CPU ve 6 GB grafik bellek gerektiriyor.

Windows 7 minimum gereksinim olsa da, daha yeni bir sürümün kullanılması yardımcı olabilir; Ayrıca, günümüzde PC'ler Windows 10 yüklü olarak geliyor. Bilgisayarınızın özellikleri ne kadar düşük olursa olsun, RDR2 gibi ağır oyunları oynamayı planlıyorsanız Windows 10 daha iyi bir seçim olabilir, aksi takdirde çökmelerle karşılaşabilirsiniz ve bazı özellikler beklendiği gibi çalışmayabilir. Sisteminiz yukarıdaki kriterleri karşılıyorsa hemen oynamaya başlayabilirsiniz; Değilse, yükseltme zamanı gelmiş olabilir.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol