Red Dead Redemption 2 Sistem GereksinimleriRockstar Games

Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri

tarihinde güncellendi
Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri

Red Dead Redemption 2, ilk olarak 2018'de PlayStation ve Xbox'ta piyasaya sürülen ve bir yıl sonra PC versiyonu çıkan bir aksiyon-macera oyunudur. Artık Steam, Epic Store ve diğer sunucularda resmi olarak indirilebilir. Satın almadan önce bu oyunu çalıştırmak için minimum ve önerilen sistem gereksinimlerine bir göz atalım.

Lansmanından bu yana neredeyse iki yıl geçmesine rağmen, Red Dead Redemption 2, piyasada bulunan en popüler açık dünya oyunlarından biridir. Oyun, filmlerden daha gerçekçi bir yaklaşımla batının eski kovboy günlerini yeniden yaşamanızı sağlıyor. Ana şirket Rockstar, etkileyici bir hikaye ve son derece ayrıntılı dünya mekaniği ile kendilerini aştı.

PC sürümündeki en yüksek ayarlar, 60 FPS'de 4K'ya kadar çıkıyor. Böylece sisteminiz yeterince güçlüyse, tüm küçük ayrıntıların ve nefes kesici manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Merak etme; Düşük kaliteli bir PC'de oynamayı planlıyorsanız, oyun grafikleri düşükken hala çok iyi görünüyor. Şimdi, PC'nizin önerilen resmi özelliklerle nasıl karşılaştırıldığına bakalım.

Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri:

Red Dead Redemption 2 Minimum Sistem Gereksinimleri:

Red Dead Redemption 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Red Dead Redemption 2 Boyutu:

RDR2 gereksinimleri hakkında konuşurken, çoğu insan en önemli ve temel faktör olan boyutunu unutmaya eğilimlidir. Grafik seçenekleri ve ayrıntılı hikayeler, RDD2'nin toplam boyutunu 150 GB yapar, bu nedenle oyuna harcamadan önce yeterli depolama alanınız olduğundan veya yeni bir SSD satın aldığınızdan emin olun. Ayrıca oyun, 4K oyunları işlemek için sekiz iş parçacıklı bir CPU ve 6 GB grafik bellek gerektiriyor.

Windows 7 minimum gereksinim olsa da, daha yeni bir sürümün kullanılması yardımcı olabilir; Ayrıca, günümüzde PC'ler Windows 10 yüklü olarak geliyor. Bilgisayarınızın özellikleri ne kadar düşük olursa olsun, RDR2 gibi ağır oyunları oynamayı planlıyorsanız Windows 10 daha iyi bir seçim olabilir, aksi takdirde çökmelerle karşılaşabilirsiniz ve bazı özellikler beklendiği gibi çalışmayabilir. Sisteminiz yukarıdaki kriterleri karşılıyorsa hemen oynamaya başlayabilirsiniz; Değilse, yükseltme zamanı gelmiş olabilir.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
https://media.graphassets.com/5kB0U19GRPe0DydQP6Hc
Fuat DemirkolChonaicYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
subscribe-banner
Oyun dünyasından haberdar ol hediyeleri kaçırma!
2469 oyuncu katıldı!
İlgini çekebilir
https://media.graphassets.com/P5pzB5BtRIOK5MTxRpGj

Gta Vice City Hileleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/QhqMh9HCQZSPR3QqOXhr

GTA 5 Cep Telefonu Hileleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Mcllq6J2RRyEmrSJRyrg

GTA 5 Hileleri PS5, PS4 ve PS3

Devamını oku
https://media.graphassets.com/V26RGHGdTPGSCbZBKzzo

GTA 3 PC Hile kodları

Devamını oku