gamerpazar-sell-banner
Sons Of Valhalla Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri

Sons Of Valhalla Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri

Sons of Valhalla, Viking Çağında geçen bir savaş ve üs kurma oyunudur. Kaleler inşa edin ve düşman kalelerini kuşatın, savaşçılar toplayın ve uzun teknelere binin ve İngiltere'yi yağmalayıp fethederken kişisel savaşa katılın.

Sons of Valhalla, güzel bir Viking Çağı dünyasında yandan kaydırmalı savaşı üs inşa etme stratejisiyle birleştiriyor. Evini yakan, sevgilisini çalan ve uzak İngiltere'ye kaçan Jarl'ın izini sürmeye kararlı bir savaşçı olan Thorald Olavson olarak oynuyorsunuz.

Ancak bu yabancı topraklarda tek başına zafere ulaşamazsın. Bunun için, arama çabalarınızı ve fetihlerinizi başlatabileceğiniz bir savaş grubuna ve bir kaleye ihtiyacınız olacak. Düşmanlarınızı alt etmek ve yerleşim yerlerini kuşatmak için savaşta savaşçılarınıza kişisel olarak liderlik ederken kaynak üretmek için kalenizi inşa edin ve güçlendirin.

  • Üs inşa etmek, arayışınızın anahtarıdır. Kasabalarınızı geliştirin ve ekonominizi aktif olarak yönetin veya ihtiyacınız olanı almak için komşu köylere baskın yapın. Düşmanınızın askeri gücüne meydan okumak için istikrarlı bir şekilde güç toplayın ve köyleri fethetmek, kaynakları toplamak ve savaşçıları amacınıza çekmek için kırsal bölgeye çıkın.
  • Kaynak oluşturmak, depolama sağlamak veya savaşçılarınız için gelişmiş eğitim veya yetenekler sunmak için çeşitli binalar oluşturun ve yükseltin. Gelişmekte olan köylerinizi, iyi silahlanmış birlikler ve güçlü kuşatma makineleri sağlayan güçlü kaleler haline getirin.
  • Köylerinizi saldırılara karşı güçlendirin, çünkü düşman saldırılarınız karşısında boş durmayacaktır. Savunmasız fetihler kolayca yeniden ele geçirilebileceğinden, fethedilen sınır kasabalarının çekişmeli savaş alanlarına dönüşmesini bekleyin.
  • Fethetmeye ve tutmaya hazır olmadığınız yakındaki yerleşim yerlerine baskın yapın. Taşıyabileceğiniz her şeyi alın ve düşman kuvvetlerini itlaf edin. Ardından, zayıflamış bir düşmanı ilhakınızı bitirmek için daha güçlü bir şekilde geri dönmek için zaman ayırın.
66824b8107da85bf3296cb186b547c74eccf42ca46e3062f873e56c9c243ecd5_product_card_v2_mobile_slider_639.jpg

Sons of Valhalla Minimum Sistem Gereksinimleri:

Ram: 4 GB

Ekran Kartı: ATI FireGL V7350

İşlemci: Intel Pentium 4 4.00GHz

Depolama: 2 GB

İşletim Sistemi: Windows® 7 SP1 64 Bit

Sons of Valhalla Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Ram: 4 GB

Ekran Kartı: ATI Radeon HD 5870

İşlemci: Intel Pentium 4 4.00GHz

Depolama: 2 GB

İşletim Sistemi: Windows® 10 Home 64 Bit

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol