gamerpazar-sell-banner
Stranded: Alien Dawn Sistem Gereksinimleri

Stranded: Alien Dawn Sistem Gereksinimleri

Oyun, belirlenmemiş bir uzaylı gezegeninde geçiyor ve burada, oldukça fazla çarpışma inişinden seçtiğiniz 4 kişilik bir hayatta kalan grup, hayatta kalmak için becerilerini kullanarak ve genişleterek, barınaklar ve çeşitli hayatta kalma araçları inşa ederek takım oluşturmalı. bir noktada kurtarma gelene kadar yaşamak.

Birincisi, oynanış. Bahsedilen hayatta kalanlara barınak olarak hizmet verecek küçük binalar inşa etmelerini emrettiğiniz ve her şeyin akışını kolayca idare edebilmek için meyveler ve meyveler, et, metaller ve sentetik malzemeler ve deriler gibi diğer ihtiyaçları toplayabilecekleri bir yerde depolayabilecekleri bir simülatör. inşaattan tamamlanmaya kadar, temel ahşap ve hurda metalden başlayarak güneş panelleri, elektrik direkleri ve dondurucular gibi çok daha karmaşık makinelere kadar, hepsi kurtarılmayı beklerken iyi bir yaşam sürdürmek adına.

Eski güvenlik görevlilerinin silahları avlanma ve savunma için daha iyi kullanabilmesi veya bilim adamları ve mühendislerin bir şeyler inşa edebilmesi gibi, karakterlerin geçmişleri gibi onları nasıl iyi bir şekilde kullanabileceklerine dair birkaç ipucu içeren birkaç ince ayrıntı var. daha kolay veya yeni teknolojiyi diğerlerinden daha kısa sürede öğrenmenin yanı sıra, iki şekilde gidebileceğiniz zihniyetleri buna oynuyor; Ya sorunları hızlı bir şekilde çözersiniz ya da Funnular Entertainment Way'i kullanarak bir erime yaşamalarına izin vererek uzun bir süre devam eden bir atılım elde edersiniz.

Ekipteki ölümleri önlemek için diğerlerini daha hızlı iyileştirmeyi sağlayan tıbbi olarak hizalanmış başka karakterler de var (hayatta kalanlarımdan biri dev böceklerin ellerinde, ee, bacaklarında oldukça üzücü bir sonla karşılaştığı için hesaba katmadığım bir şey) Agresif olan) oyunun başlarında ve bu beslenecek bir ağızdan daha az anlamına gelse de, her şeyin iyi hızda çalışmasını sağlamak için bir çift daha az el ve ayak olduğu için ve hayatta kalan bir veya iki kişiyi kaybettiğinizde daha da kötüleşir.

Erimeler, dolambaçlı yemek yemeye, hatta çılgına dönmeye ve çeşitli yapılara çarpmaya kadar çeşitli biçimlerde gelir ve bazıları bakmak üzücü olsa da, hayatta kalan biri yakındaki bir inşaata çok az şeyle vururken çılgına dönme durumuna bakmak biraz komiktir. Kırmakta başarı yok. Hayatta kalanlardan biri ölürse, biraz acı çekerler; hayatta kalanların tümü olmasa da bazıları hüzünlü yürüyüşlere çıkar veya kayıp karşısında yıkılır ve ağlar, bu da epey zaman alır ve üretimi durma noktasına getirir.

Stranded Alien Dawn, konuşmayı tavsiye edeceğiniz güzel bir atmosfere sahip oyundur.

Stranded: Alien Dawn

Stranded: Alien Dawn Minimum Sistem Gereksinimleri:

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: AMD Radeon RX 480

İşlemci: Intel Core i7-6700

Depolama: 15 GB

İşletim Sistemi: Windows 10 64bit

Stranded: Alien Dawn Önerilen Sistem Gereksinimleri:

RAM: 16 GB

Ekran Kartı: AMD Radeon RX 5600

İşlemci: Intel Core i5-10600K

Depolama: 15 GB

İşletim Sistemi: Windows 10, 11 64bit

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol