gamerpazar-sell-banner
THYMESIA Sistem Gereksinimleri

THYMESIA Sistem Gereksinimleri

Krallığın tüm rahatsızlıklarına çözüm olarak görülen simya, bölge sakinlerinin onu evlerine kabul etmesiyle, uygun gördükleri şekilde geliştirmek ve iyileştirmek için kullanması ile birlikte, ülkede yaygın olarak kullanılan bir uygulama haline geldi. Simyanın fiyatı çok yükseldiğinde, kullanımını durdurmak için girişimlerde bulunuldu, her biri bir önceki kadar acıklı bir şekilde başarısız oldu ve alemde feci sonuçları hissedildi. Birkaç gün içinde krallık kaosa sürüklendi, hastalık bulaşmış canavarlar kana bulanmış sokaklarda geziniyor ve tüm tedavi umutları kaybolmuştu.

Corvus, krallığın son umudu, Hermes'in kaderi onun tüylü ellerinde. Gerçek, Corvus'un cezalandırıcı dünyaya dağılmış halde bıraktığı anıların derinliklerine gömülüdür ve yalnızca bu kayıp anıları toplayarak krallık kurtarılabilir, ancak gerçeği bir araya getirmek için her daldığında, bulduğu tek şey daha fazla sırdır. .

Ana Özellikler

  • Vebayı kuşatın: Korkunç patronların ve çetin düşmanların veba silahlarını ölümcül silahlar olarak kullanarak ele geçirin. Düşmanlara kendi ilaçlarını tattırmak, bir zamanlar gelişen krallığın gölgelerinde gizlenen dehşetten kurtulmanın tek yolu olacak.
  • Kuzgunu Kucaklayın: Savaş sırasında kuzgun şeklinize geçin, düşmanlarınızın saldırılarını kesmek için hançer gibi tüyler atın ve bir yırtıcı kuşun hızıyla infazlar gerçekleştirin.
  • İstediğiniz gibi savaşın: Corvus'un temel hareketlerini ve veba silahlarını yükseltin ve değiştirin, kendi oyun tarzınızı oluşturun ve sizi bekleyen zorluklara kendi benzersiz tarzınızla hazırlanın.
  • Acımasız düşmanlar: Veba tarafından yozlaştırılan ve canavarlara dönüşen düşmanlar, çarpık ve inanılmaz derecede düşmanca, her fırsatta yeteneğinize meydan okuyor.
  • Paramparça anılar: Geçmişte gizlenmiş gerçeği ortaya çıkarmaya çalışırken, Corvus'un anılarına dalarak geçmişini bir araya getirin.
Thymesia

Thymesia Minimum Sistem Gereksinimleri:

Ram: 8 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 950

İşlemci: Intel Core i5-4400E

Depolama: 16 GB

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)

Thymesia Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Ram: 16 GB

Ekran Kartı: AMD Radeon RX 580

İşlemci: Intel Core i7-610

Depolama: 16 GB

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol