gamerpazar-sell-banner
PC Oyunları İçin İndirilecek En İyi 5 VPN 2023

PC Oyunları İçin İndirilecek En İyi 5 VPN 2023

Sanal Özel Ağ veya VPN, trafiği ağa yönlendirirken internet üzerinden başka bir ağa olan bağlantınızı koruyan ve kullanıcıların internet sansürünü atlamasına yardımcı olan bir özelliktir.

Yazılım genellikle çevrimiçi ortamda güvende kalmak ve kullanıcının kimliğini gizlemek için kullanıldığından, VPN'ler oyuncular için her zaman çok önemli bir araç olmamıştır. VPN'lerin daha yaygın kullanımları, kullanıcının ülkesinde bulunmayan akışlı şovları ve filmleri ve hükümet tarafından engellenen web sitelerine erişimi içerir.

Günümüzde bu hizmetler oyun oynamak için de kullanılabilir. DDoS saldırılarına eğilimli bir yayıncıysanız, sizi korumak için bir VPN yararlı olabilir. IPS'nin yüksek bant genişliği kullanımı nedeniyle bağlantınızı kıstığı zamanlar olduğu için, zayıf internet bağlantılarına karşı koymak için de kullanılabilir. Bu gibi durumlarda bu hizmeti kullanarak trafiğiniz IPS'nizden gizlenir. Bazen oyunlar her ülkede yayınlanmaz ve bunları indirmek/erişmek ve oynamak için özel bir ağ kullanılması gerekir.

1. ExpressVPN

ExpressVPN

94 ülkede 3000'den fazla sunucu ile bu hizmet, kullanıcılara dünyanın her yerinden hızlı sunucular sunar. Ayrıca, herhangi bir sunucuya en yüksek hızları ve kararlı bağlantıları sunar. DDoS saldırıları bu en güvenli hizmetle sorun olmayacak. Bu hizmet, tüm web sitelerinin engellemesini kaldırır ve kullanıcıların tüm içeriğe sorunsuz bir şekilde erişmesini sağlar. Şirket, kullanıcıların kurulumu için herhangi bir yardıma ihtiyaç duyması halinde 7/24 canlı sohbet desteği sağlıyor.

2. NordVPN

NordVPN

NordVPN, güvenilirliği, hızı ve güvenliği sayesinde en tanınmış servis sağlayıcılardan biridir. Bu hizmet, performans kaybı olmadan sabit olan en yüksek hızları sunar. NordVPN, dünya çapında 80'den fazla farklı konumda 5400'den fazla sunucuya sahiptir. Bu hizmet, çevrimiçi çok oyunculu oyunlar oynarken kullanıcının pingini yüksek bir oranda artırmaz, bu da onu oyuncular için harika bir seçenek haline getirir.

3. Surfshark

Surfshark

Surfshark, aynı zamanda uygun fiyatlı en iyi VPN hizmetlerinden biridir. Dünya çapında 100'den fazla konumda 3200'den fazla sunucuya sahiptir. Hizmetin, bir abonelik altındaki cihazlar için maksimum sınırı yoktur. PlayStation ve Xbox dahil tüm platformlarda mevcuttur, böylece kullanıcılar konsollarında oynarken özel bir ağa bağlanabilirler.

4. IPVanish

IPVanish

IPVanish, hızlı ve güvenli hizmetler sunar. Dünya çapında 51 ülkede 1400'den fazla sunucu ile kullanıcılar her türlü medyaya erişebilir ve tüm web sitelerinin engellemesini kaldırabilir. Ayrıca, yeni bir abonelikle kullanıcılar, hassas belgeleri depolamak için 250 GB Sugarsync şifreli depolama ve yedekleme alabilirler.

5. CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost, birkaç harika özellikle güvenilir bir hizmet sunar. Toplam 8000'den fazla sunucu ile 110'dan fazla sunucu konumuna sahiptir. Coğrafi kısıtlamaları aşmak için de kullanılabilir, bu da kullanıcıların kendi ülkelerinde mevcut olmayan oyunları mevcut oldukları ülkeye bağlanarak indirebilecekleri anlamına gelir. Bu hizmet, okullar veya işyerleri tarafından konulan IP adres blokajlarını kaldırır ve kullanıcıların internete tam erişimini sağlar.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol